Zor Arkadaşlık Testi
Başlık: Zor Arkadaşlık Testi
Ekleme Tarihi: 2022-10-24

Artık nette bir çok arkadaşlık testleri olsun veya buna benzer bir sürü testler olsun bulunmakta. Ve günümüz zamanın da bu kadar testlerin olması ve insanların için de bu kadar yaygın olarak kullanılması ne kadar zor olabilir. Ancak bazı kişilerin bu testler arkadaşlıklarını bozmakta ve ilişkilerini bozmaktadır. Bunun için de zor arkadaşlık testi sorulan ile arkadaşlarına daha zor sorular sormak isteyen kişiler olabilir.

Bunun için de bir sürü testler çıkmakta karşımıza. Özellikle artık internette arkadaşınızı tanımak için yada sevgiliniz siz ne kadar sevdiğini öğrenmek için yada hayatınızda ki kişiyi ne kadar iyi tanıyorsunuz gibi bir sürü bu gibi testler yapılan testler var. Ve bunlardan birinde de arkadaşlık soruları sorduğunuz ve arkadaşınızı dostunuzu ne kadar yakından iyi tanıdığınızı göstermek için sorular soruluyor. Yakın arkadaşlarınızla ne kadar rahat hissederseniz hissedin , ilişkinizde garip sessizlikler doldurmanız gereken zamanlar ya da sadece onların ruhlarına biraz daha derinlemesine dalmak istediğiniz zamanlar olacaktır. Arkadaşlara sormak için sorular mı arıyorsunuz Hiç şüphe yok: En iyi arkadaşlıklarda bile bazen sizin veya arkadaşınızın söyleyecek şeyleri biter.Çoğu zaman arkadaşlar arasındaki etkili iletişim, arkadaşlarınıza soracağınız doğru soruları bulmaya dayanır .Ve bu doğru soruları bulmak için de bazen bu testlere yada yapılan nette dolaşan bu arkadaşınızı ne kadar iyi tanıyorsunuz yada sizin arkadaşınız olduğunu düşünüyor musunuz gibi benzeri sorular sorulan bazı siteler var. Ve buralarda arkadaşlık soruları sorup bunlara cevap vermeye çalışırız. Aslında burada olan işin eğlenceli kısmı tabi ki arkadaşımızı dostumuzu tanırız çünkü birlikte zaman geçirmiş oluruz. Ama bazen hakkında bilmediğimiz ufak detayları bile bu aracılığıyla bilme imkanı da sunuyor bize ve bu detaylar sayesin de aslında arkadaşımızı dostumuzu daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz. Ve bunun için de zor arkadaşlık testi ile de arkadaşlarımıza daha zor sorular sorabiliriz.

Bazıları da bu arkadaşlık soruları fazla ciddiye alıp arkadaşlıkları bozulan sen beni tanımıyorsun sen beni hiç tanımamışsın gibi sorunlara da yer açıyor. Ancak çoğunluk olarak genellikle eğlence ve vakit geçirmek amaçlı güzel sorular sorarak arkadaşlar arasında eğlence amaçlı yapılan testler olduğunu düşünüyorum. Şayet benim de yaptığım ve yakın bir zamana kadar çok popüler olan bu testler bir zamanlar herkes tarafından kullanılıyor ve yaygın olarak yapılıyordu diye düşünüyorum. Ayrıca bu zor arkadaşlık testi ile de arkadaşlarına daha zor sorular soran ve bunu cevaplayamayınca da arkadaşlıkları bozulan bir sürü kişi var diye düşünüyorum. Tabi işin eğlencesinde olan arkadaşlar da var. Ancak ciddi ye alan ve bu konuda sorun çıkaran kişiler de var.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.