Zonguldak Arkadaşlık Siteleri
Başlık: Zonguldak Arkadaşlık Siteleri
Ekleme Tarihi: 2023-05-12

İyi günler ben Zonguldak da yaşayan yalnız bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuk sahibiyim. Annesi ile birlikte yaşıyor. Bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Benim amacım evlilik düşünen bir beyim ciddi hayatını birleştirmek isteyen bir bayanla ciddi düşünen bir beyim. Bunun için de Zonguldak arkadaşlık siteleri bakmıştım. Ancak pek bulamadım. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Ciddi düşünen evlilik düşünen bir beyim. Daha önce ki evliliğim olmadı bazı nedenlerden dolayı bunu burada yazmak istemiyorum. Ama tanışacağım bayana yada ciddi düşüneceğim bayana tabi ki söylerim hiçbir şey saklamam. Özü sözü bir beyim. Çalışan Zonguldak da yaşayan bir beyim. Eğer olur da evleneceğim bayanı bulursam da Zonguldak da yaşamak isterim. Çünkü işim evim her şeyim burada, Burada kurulu bir düzenim ve işim var ve bunu bozmak istemediğimden başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Maddi açıdan bir sıkıntım yok. Yaşım 43 bekar bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Benim istediğim hayatımı birlikte geçirebileceğim birlikte bir hayat geçirebileceğim bundan sonra ki hayatımda benimle birlikte olacak aynı düşüncelere sahip bir bayan arkadaş arıyorum. Aynı zamanda Zonguldak da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur.Bunun için Zonguldak arkadaşlık siteleri bakıyordum.

Ancak dediğim gibi pek bulamadım. Ve bu nedenden dolayı da Zonguldak arkadaşlık siteleri diye bir ilan açmak ve bu ilan içinde kendimi tanıtmak ve kendimi sizlere açıklamak istedim. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven.Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir yaşı 35-43 arası olan çalışmayan bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışmasını istemem çünkü evi benimle ailesi ile ilgilensin isterim eşimin. İlgilenen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.