Zengin Dul Bayanlar
Başlık: Zengin Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-13

Aslında bu ilanı açmakla açmamak arasında çok kararsız kaldım. Ancak en sonda açmaya karar verdim. Ve aslında kararsız kalmamın sebebi de arkadaşlık ilanının dan kaynaklı değil. Benim açtığım başlık yüzünden kararsız kadım. İlk başta kendimi tanıtmadan önce neden böyle bir açtığımı belirtmek isterim. Sebebi ise ben gözü dok her şeyi görmüş geçirmiş bir beyim. Ve aradığım bayan da para yada maddi yönden bir beklenti içinde olmaması için zengin dul bayanlar ilanını açmak istedim Yada en azından böyle bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı bu ilanı açmak mantıklı geldi.

Ancak yine de yanlış anlaşılma korkusu sebebi ile kararsız kaldım. Ancak yine de açmak istedim. Ben Muğla da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak bazı sebeplerden ötürü ayrıldık. Bunu burada yazmak istemiyorum. Eğer hayatıma girecek ciddi bir bayanı bulursam o zaman ona açıklamayı düşünüyorum. Ben dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Maddi yönden bir sıkıntım yok.Maddi yönden gelirim gayet iyi.Aynı zamanda çalışan bir beyim. Kendime ait bir dükkanım var onu işletiyorum. Yaşım 40 bekarım. Aslında zengin dul bayanlar ilanını açmam sebebi beni ben olduğum için sevecek maddi yönden bir beklenti içinde olmayacak bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı bu ilanı açmak istedim. Aslında kimse maddi yönden bir beklenti içinde olmuyor. Ancak bunu şöyle açıklayayım. Tabi evlenince ortada paranın yada malın mülkün önemi olmuyor. Birbirimize destek her zaman oluyoruz. Zaten evlilik dediğin de bu olmalı. Ancak benim demek istediğim bazı kişiler yada bu yaşıma kadar hayatıma giren bayanların hepsi maddi bir beklenti içinde olarak girdi. Beni ben olduğum için değil de yada kişiliğimden ötürü değil de param için yanımda oldular. Bu sadece bayanlar için değil. Normal arkadaş çevrem de de bu şekilde oldu. VE ben artık bundan oldukça rahatsız oluyorum. Bu nedenden dolayı beni ben olduğum için sevecek yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Tabi ilk aşamada tanışmak arkadaşlık kurmak amacım. Sonradan ileriye doğru evlilik düşüncesinde olan bir beyim. Benim gibi düşünen bir bayan arkadaşla tanışmak ve arkadaşlık kurmak istemekteyim. Bu nedenden dolayı zengin olması benim için önemli değil. Ama düşünceme göre en azından para için değil de beni ben olduğum için sever veya anlayabilir. Bu düşünceyle bu ilanı açmak istedim.Ve şunu da belirtmek isterim evlendikten sonra Muğla da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Bu neden den dolayı Muğla da yaşamak isteyen ve ya yaşayan bir bayan arkadaş olursa daha iyi olur.Evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir beyim. Sadece istediğim mutlu huzurlu yanında huzur bulabileceğim bir bayan istiyorum.

Yaşı 30-40 arası olan maddi durumu iyi olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, güler yüzlü evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum.Bunun için zengin dul bayanlar ilanını açmak istedim. Çalışmasını istemem ancak kendi isterse de engel olmam ve saygı duyar ve verdiği kararın arkasında dururum ve yanında olurum. İleriye doğru aklında evlilik olan evlilik düşüncesi olan ve Muğla da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.