Zengin Arkadaşlık Sitesi
Başlık: Zengin Arkadaşlık Sitesi
Ekleme Tarihi: 2023-05-13

İyi günler öncelikle ben maddi durumu iyi bir bayanım. Yaklaşık 4 senedir bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak ailemin isteği ile yaptım bu evliliği ancak daha sonradan severek evlenmediğim için ayrıldık. Ailemin durumu iyi ve bu şekilde benim de durumum iyi maddi yönden. Ne kadar zoraki bir evlilik yapmış olsam da yine de bir yuva kurdum ve bunu ayakta tutmak istedim. Haliyle dul olmak zor bir durum. Maddi konuda bir sıkıntın olmasa bile dul olarak yaşamak toplum gözünde ve insanların gözünde zor bir durum manevi olarak bu yüzden boşanmak önceliğim değildi.Neyse fazla uzatmadan benim istediğim zengin arkadaşlık sitesi bakıyordum.

Ve içlerinde bulunan bir zengin arkadaşlık sitesi bulmuştum nette ama bana göre uygun gelmedi. Ve daha sonra başka bir site aramaya başladım. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya benim istediğim gibi bir site olduğunu düşünerek bu ilanı açmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Çanakkale de yaşıyorum.Önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Olmadı bazı sıkıntılar yaşamaktan olmadı.Dediğim gibi anlaşamıyorduk ve ailemin ısrarı üzerine evlenmiştim. Ancak olmayınca olmuyor yürümedi ve en sonun da ayrılmaya karar verdik. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, bakımlı, kültürlü bir bayanım. Aslında tekrar evlilik düşünmüyordum ancak tek başına hayat sürmüyor. Ve bu sefer aşk evliliği yani birisini severek gerçekten o kişiye karşı duygular besleyerek evlenmek istiyorum. Bunun için de ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benimle maddi açıdan değil de beni seven beni önemseyen bir erkekle beyle ilişki kurmak tanışmak isterim. Bu zamana kadar genç iken bile olsun arkadaşlıklarım bile veya bana yaklaşan herkes maddi açıdan yaklaştı. Ancak ben bu şekilde bir ilişki istemiyorum. Benim istediğim beni ben olduğum için sevecek kişiliğimden dolayı beni sevecek önemseyecek bir bey arıyorum. Ve bu şekilde bir evlilik düşünüyorum.

Biraz da bu nedenden dolayı zengin arkadaşlık sitesi aradım ama oralarda da aradığımı bulamadım. Ancak bu site umarım hislerim beni yanıltmadı ise doğru site olduğunu düşünerek buraya ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Benim için maddi durum önemli değil. Ama beni ben olduğum için sevsin maddi açıdan bana yaklaşmasını istemem. Evlilik düşünen ciddi düşünen bir bey olmasını isterim. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı, bakımlı ve kültürlü bir bey olmasını isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşadığı yerin bir önemi yok benim için. Yaşı 39-46 arası olan evlilik düşünen ciddi bir ilişki düşünen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.