Yakınımda Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Yakınımda Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-03-15

Yalnızlık gerçekten zor bir şey. İnsanın yalnız olmasının ne demek olduğunu yalnız kaldığında etrafında kimsenin olmaması ne kadar zor bir durum olduğunu en iyi anlayacak kişi sanırım benim. Ben hep yalnızdım.Yani bir ailem yada benim yanımda olacak hatalarımda veya doğru kararlarım da her zaman yanımda olacak bir ailem de yoktu. Bu yalnızlık ileriye doğru belli bir yaşa gelene kadar her zaman artarak gitti. Ancak artık ben de bu yalnızlığa bir çözüm bulabilmek istediğim için yakınımda arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak istedim.

Bir bayan olarak yalnız olamanın ne demek olduğunu sanırım benden daha iyi anlayabilen yada yaşayan kişi yoktur diye düşünüyorum. Yalnızlık gerçekten zor bir durum herkes için de öyledir. Daha önce bir evlilik yapmadım bekar kendi ayakları üstünde duran bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir bayanım. Yaşım 33 bekarım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Ben beni anlayacak dinleyecek benimle arkadaşlık kurmak isteyecek bir arkadaş arıyorum. Bunun için de yakınımda arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak istedim. Beni anlayacak dinleyecek ciddi bir ilişki aramıyorum sadece arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim konuşabileceğim birbirimizi anlayabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Bu amala ilanımla ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Yaşı yaşıma yakın olan birbirimizi anlayabileceğimiz sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğimiz sohbet edebileceğimiz ve yakınımda arkadaş arayan bayanlar ilanımla ilgilenen ve seviyeli bir arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim. İlanımla ilgilenen birbirimizi anlayabileceğimiz sohbet edebileceğimiz arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.