Yakındaki Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Yakındaki Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-03-24

İyi günler ben bekar çalışan kendine karşı bir saygısı olan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Yaşım 28 bekar çalışan bir beyim. Aslında bu gibi arkadaşlık sitesi günümüzde oldukça yaygın bir durum. Özellikle arkadaş edinmek sohbet etmek isteyen kişiler için oldukça yaygın bir durum. Bunun için de ben de arkadaş edinebilmek sohbet arkadaşı bulabilmek için yakındaki arkadaş arayan bayanlar arıyorum.

Ben 28 yaşında bekar çalışan bir beyim. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Hatay da yaşıyorum. Dürüst saygılı samimi kibar anlayışlı bakımlı bir beyim. Nazik ve kibar bir beyim. Aslında benim istediğim sadece sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş bulabilmek istediğim için buraya ilan açmak istedim. Çünkü bana göre arkadaşlık anlamı bize yada bana göre çok önemli. Seninle aynı düşüncede olan aynı şeylerden hoşlanan bir şeye ihtiyacın olsa senin yanında olacak olan canın sıkkın olduğunda hiçbir şey söylemeden seni anlayabilen tek kişi arkadaşındır. Bazı arkadaşlıklar olur ki insanların hayatında bir ömür boyu bu arkadaşlık bozulmaz. Ve daima birbirlerine karşı saygılı birbirlerini kırmamaya özen gösteren kişiler olur. Bizim de hayatımız da olmuştur böyle arkadaşlarımız ancak bazıları bunun kıymetini bilmez ve arkadaşını kaybeder bazıları da sonraları doğru arkadaşlığını bitirir. Oysa bazı kişiler var ki sonsuza kadar arkadaş olurlar ve her zaman yanında olurlar.Bunun için de yakındaki arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Asıl ihtiyacımız olan gerçekten de böyle bir arkadaşlık bazen çevremizde bazen dizilerde bazen filmlerde görürüz arkadaşlığın ne demek olduğunu işte o zaman daha çok anlarız. Arkadaş dediğin dost dediğin seni sen bir şey söylemeden anlayabilen. Canını acıtacağını bilse de sana karşı her zaman dürüst olan. Seni önemseyen iyi ve kötü gününde yanı dertinde de mutlu gününde de senin yanında olan derdini dinleyen bir şey yapmasa bile bazen bir derdini biriyle paylaşmak bile insana huzur veriyor ve bunun için derdini dinleyen yanında olan mutlu gününde senin adına mutlu olan arkadaşı olmalı insanın.En azından ben arkadaşlığı bu şekilde düşünüyorum. İster bayan olsun ister erkek olsun arkadaşlığa güzel seni anlayan dinleyen bir arkadaşlığa herkesin ihtiyacı vardır.

Arkadaşlığa benim gibi bakan veya benim aradığım gibi bir arkadaşlık arayan yakındaki arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Bayan olması benim için önemli çünkü bayanlar bu arkadaşlık konusunda daha ince düşünüyor ve arkadaşlığa daha fazla kıymet veriyor. Özellikle eskiden beri olan bir düşünce yapısı var ki o da erkeklerden arkadaş dost olunmaz diye ama baktığımızda erkekle bir bayan da gerçekten samimi bir dost arkadaş olabilir. En azından benim için öyle yakın olduğum gerçekten arkadaş olarak gördüğüm önemsediğim bayan arkadaşlarım var. Ve ben de bu konuda bir ilan açmak istedim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.