Van Dul Bayan Siteleri
Başlık: Van Dul Bayan Siteleri
Ekleme Tarihi: 2023-03-17

İyi günler ben Van da yaşayan yalnız bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşim erken yaşta vefat etti. Ve bende 2 çocuğum ile birlikte yalnız kaldım. Ailesine evine düşkün bir beyim. 2 çocuğum da kendilerine ait bir yuva kurdular. Çok şükür onları yetişdirdim ve bir yuva kurdular kendilerine ve artık bende evlenmek yalnız olmak istemediğimden dolayı Van dul bayan siteleri bakıyordum ancak pek ilgimi çeken yada ciddiye alabileceğim bir site bulamadım.

Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya Van dul bayan siteleri ilanını açmak istedim. Yaşım 55 bekar yalnız yaşayan bekar bir beyim. Emekliyim evim yada maddi durumum gayet iyi. Artık bu yaştan sonra evimle ailem ile ilgilenmek mutlu olmak beni anlayan beni dinleyen bir hayat arkadaşım olsun istiyorum yanımda. Dürüst, saygılı,kibar, nazik, anlayışlı bakımlı kendine özenen bir beyim. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan veya gece hayatı olmayan bir beyim. Artık ben de yanın da huzur bulduğum beni anlayan dinleyen bir bayanla olmak vakit geçirmek onla birlikte gezmek eğlenmek mutlu olmak istiyorum. Tek başıma çocuklarımı yetişdirdim. Ancak artık daha fazla tek olmak yalnız olmak istemiyorum bende beni anlayan dinleyen yanımda olacak birlikte olabileceğim bir hayat arkadaşı arıyorum. Tabi Van da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Bu yüzden bu şekilde bir ilan açmak istedim. Sade kendime göre bir hayat yada yaşantım var. Sade doğal bir hayatım var. Doğayı çevreyi insanları hayvanları çok severim. Elimden geldiğince kimseyi kırmamaya çalışırım çünkü hayat dediğin kısa ve ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Bu nedenden dolayı elimden geldiğince iyi yaşamaya mutlu yaşamaya çalışıyorum. Ama artık tek olmuyor. Ben de evlenmek mutlu olmak beni anlayan eve geldiğimde yanında huzur bulabildiğim konuşabildiğim beni dinleyen hayatımın bundan sonra ki zamanını birlikte geçirebileceğim bir bayan arıyorum.

Bir bayanda istediğim şeyler. Evlenmiş ayrılmış olabilir yada benim gibi eşi vefat etmiş olabilir. Çocuğu olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Evine ailesine düşkün evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaş olursa çok memnun olurum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evi ve ailesi ile ilgilenen ve en önemlisi Van da yaşayan veya van da yaşamak isteyen bir bayan olması benim için önemli. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ve eşim olacak bayandan da beklediğim bir şey yok.Sadece birbirimizi anlayan dinleyen artık bundan sonra ki hayatında yalnız olmak istemeyen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 50-55 arası olan ve Van dul bayan siteleri ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.