Türkiyede Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Türkiyede Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-05-05

Arkadaşlık kurmak özellikle artık internetten çok yaygın olan bir durum haline geldi.Ve bu gibi arkadaşlıklar sadece Türkiye de değil yabancı ülkelerde yada oralardan bizimle arkadaşlık kurmak isteyen de bir çok kişi bulunmakta ve bu durum karşısında bu gibi durumlar için internet artık bu arkadaşlıklar için çok yaygın bir hale gelmekte. İşte bunun için de ben de Türkiyede arkadaş arayan bayanlar şeklinde yabancı bayan arkadaşlara konuşmak arkadaşlık yapmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Aslında yabancı arkadaşlar bizim gibi pek arkadaş bulamıyorlar veya yalnızlıklarını dile getirmekte zorlanıyorlar işte bunun için de ben de yabancı arkadaşlarla konuşmak arkadaşlık yapmak istediğim için bu gibi arkadaşlık sitesinde kendime Türkiye de yaşayan ama yabancı uyruklu olup da pek bir arkadaşı olmayan ve ya sohbet etmek isteyen arkadaşlık kurmak isteyen Türkiyede arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar İstanbul da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 34 daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü doğru kişi çıktığına inanmadım. Bekar çalışan kendi halinde veya kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Çalışıyorum maddi durumum da herhangi bir sıkıntım yok. Ailemin de yardımı sayesinde. Ben sadece biraz yeni insanlarla tanışmak ve etrafımda çevrem de gördüğüm kadarı ile yabancı arkadaşlar uyum sağlar iken yada tek başlarına olmaktan yalnızlık duyan bir çok kişi gördüm bunun için onlarla arkadaşlık yapmak istediğimden dolayı da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.Sadece sohbet arkadaşlık kurmak benim gibi yeni insanlarla konuşup sohbet etmek birbirimizi tanımak iyi olacağını düşünüyorum. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Bakımlı ve maddi konuda bir sıkıntım yok. Benim tek istediğim yada arkadaşlıktan beklentim güven ve dürüstlük çünkü birbirimize karşı güven ve dürüst olursak bu arkadaşlık daha güzel olur diye düşünüyorum.

Benim gibi düşünen yabancı bayan arkadaşlar yada Türkiyede arkadaş arayan bayanlar varsa ben bu ilanıma cevap verebilir. Dediğim gibi özel hayatı beni ilgilendirmez.Daha önce evlenmiş ayrılmış da olabilir bekar da olabilir. Amacı benim gibi arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaşlık demek insanın birbirini anladığı dertleşebildiği konuşmak istediği zaman her zaman senin için müsait olan kişi demektir. Bunun için de arkadaşlıklar kolay kurulmuyor yada oluşmuyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.