Türkiye Arkadaşlık Sitesi
Başlık: Türkiye Arkadaşlık Sitesi
Ekleme Tarihi: 2022-09-30

Yurt dışında yaşayan bir bayan olarak kendime Türkiye arkadaşlık sitesi bakıyordum.Çünkü kendi dilimde orayı özlediğim için oradan bir arkadaş bulabilmek için bu gibi arkadaşlık sitelerine bakıyordum. Ancak pek ilgimi çeken bir site bulamadım. Bunun içinde en sonun da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Ben uzun zamandır yurt dışında Almanya da yaşıyorum. Pek Türkiyeye gelme gibi bir şansım da olmadı uzun zamandır. Ve oraları çok özlediğimden dolayı da Türkiye arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya ilan açmak istedim. Yaşım 38 bekar çalışan Almanya da yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst, saygılı, bakımlı, kendine özenen , samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Benim istediğim Türkiye den bir arkadaş bulabilmek ve sohbet etmek biraz vakit geçirmek yeni insanlarla tanışmak ve en çok da orayı çok özlediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Evlenmeyi düşünmüyorum bunu belirtmek istedim ki sonradan yanlış anlaşılma olmasını istemem. Maddi bir beklentim de yok. Kendime ait bir düzenim ve maddi gelirim var ve bu amaçla bu ilanı açmıyorum. Ve bu amaçla yada bu gibi yaklaşımla yaklaşanlara da kesinlikle cevap vermem.

Benim istediğim arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak tanışmak istediğim için Türkiye arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ve bunun için bu ilanı açmak istedim. Yaşı 38-45 arası olabilir Bayan veya erkek olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir özel hayatı beni ilgilendirmez. Benim aradığım dürüstlük, samimiyet, saygı çerçevsinde konuşacak tanışacak sohbet edecek bir arkadaş arıyorum. Bunun için bu ilanı açmak istedim. Türkiye de yaşayan ve arkadaş edinmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.