Başlık: Telefonda Sohbet Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-08-06

Telefonda sohbet arkadaşı arayan bayanlar kategorisinde telefonda sohbet etmek isteyen bayanlar ile telefonda bayanlar ile sohbet etmek isteyen bay ziyaretçilerimizin ilanları ve ilan yanıtları yer almaktadır. Yüm Life Port kategorilerinde olduğu gibi bu kategoride de tüm ziyaretçiler ilanların tamamına ulaşabilirler, yeni ilanlar ekleyebilirler ya da ilanlara yanıtlar yazabilirler.

Tüm kategorilerine erişim ve etkileşimin ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen Life Prt tam anlamı ile ziyaretçi odaklı herhangi bir şekilde ilan ya da ilan yanıtları veya ilan erişimleri için ücret talep etmez. Bu yönü ile benzerlerinden ayrılan Life Port kar amacı gütmeyen bir ziyaretçilere açık arkadaşlık dizinidir. Herhangi bir dayatma ya da ücrete tabi olmaksızın tüm ziyaretçilerimiz kolaylıla kullanabilir ya da kategorilere erişebilirler.

Vermiş olduğunuz ilanlar ya da ilan yanıtları sistem tarafından anında onaylanarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya hemen başlar ve ilan sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalır. Diğer yandan ilanlar arası seviyeyi koruma amaçlı olarak içeriklerinde rencide edici ifadeler görülen ilanlar ya da ilan yanıtları asla onaylanmazlar ve yayına alınmazlar. Diğer yandan kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilanlar ya da ilan yanıtları içerik sahibinin güvenliği açısından asla onaylanmazlar ve yayına alınmazlar.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.