Başlık: Telefon Arkadaşı Arayan Kızlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-16

Telefon arkadaşı arayan kızlar kategorisi ile telefon arkadaşı arayan kızlar ve kız telefon arkadaşı arayan bay ziyaretçilerimizin vermiş oldukları ilanlar ile ilan yanıtları yer almaktadır. Tüm life port kategorilerinde olduğu gibi bu kategorimizde de kategori ilanlarına ziyaretçilerimiz eksiksiz olarak erişebilirler, kendi ilanlarını oluşturabilirler ya da ilanları yanıtlayarak ilan sahipleri ile iletişim kurabilirler. Vermiş olduğunuz ilanlar ve ilan içeriklerine bağlı olarak yeni eklenen telefon arkadaşı arayan kızlar kategorisine ek olarak yeni kategoriler de yine siz ziyaretçilerimizin ilanları doğrultusunda sitemize eklenerek kategori ve kategori filtrelerimiz her geçen gün hızla büyümeye devam edecektir.

Geçmişten günümüze arkadaşlığın vazgeçilmez çeşitleri arasında yerini koruyan telefon arkadaşlığı günümüzde de varlığını sürdürmektedir. Geleln talepler doğrultusunda bu arkadaşlık modeline uygun kategoriler ile ziyaretçi odaklı olarak life port kolay arkadaşlık sitesi üzerinden bir çok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Lifeport tüm ziyaretçilerin her kategoride tüm ilanlara ve ilan yanıtlarına eksiksiz olarak ulaşabilmektedir. Kendi ilanlarını oluşturarak ya da ilanları yanıtlayarak ziyaretçilerimiz ilan sahipleri ile iletişim kurabilirler. Tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen lifeport bu özellikler ile benzerlerinden ayrılan ve çok daha hızlı kulllanılabilen bir arkadaşlık açık indexidir.

Lifeport üzerinde vermiş olduğunuz ilanlar sistem tarafından anında onaylanarak yayına alınırlar ve ilan sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak ilan sahibine yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam eder. Ancak rencide edici içerikleri içerisinde barındıran ilanlar ile ilan yanıtları lifeport standartları gereği asla onaylanmamakta ve yayına alınmamaktadır. Diğer yandan içeriğinde kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinin paylaşıldığı ilanlar ile ilan yanıtları ziyaretçi güvenliği gereği asla onaylanmaz ve yayına alınmazlar.

4 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.