Başlık: Telefon Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-16

Telefon arayan dul bayanlar kategorimizde telefon arkadaşı arayan dul bayanlar ile dul bayan telefon arkadaşı arayan bay ziyaretçilerimizin ilanları yer almaktadır. Bu kategorimizde tüm life port kategorilerinde olduğu gibi tüm ziyaretçilerimizin erişimine, ilan eklemesine ve mevcut ilanları yanıtlamasına açık kategoriler arasında yer almaktadır. Sizde life port ile üyelik ve ücret şartı gerekmeksizin kolaylıkla ilan ekleyebilir, ilanları yanıtlayarak ilan sahipleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Life port tüm ziyaretçilerin eşit şekilde sitede yer alan tüm ilanlara erişebildikleri, ücret ya da üyelik gibi dayatmalara marus kalmadan kendi ilanlarını oluşturabildikleri ya da ilan sahiplerine yanıtlar yazarak iletişim kurabildikleri bir kolay arkadaşlık açık dizinidir. Herhangi bir kar amacı gütmeksizin, üyelik şartları yada ücretlendirmeler ile ziyaretçileri zorlamaksızın yayın yapan life port bu yönleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Life port a vermiş olduğunuz tüm ilanlar ya da ilan yanıtları anında sistem onayından geçerek yayına alınırlar ve ileti sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam ederler. Ancak life port standartları gereği içeriğinde rencide edici içeriklerin barındığı ilanlar ya da ilan yanıtları asla onaylanmazlar. Diğer yandan kullanıcı güvenliği nedeni ile içeriğinde kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilanlar ya da ilan yanıtları da asla onaylanmamaktadır.

1 Yorum

  1. Slm Ben volkan batmandan yasim 31 kilom 72 yakisikliyim batman ‘ve civari tatli bi bayanla tanisip cidi bi arkadaş olmak isterim evlilige kadarda olur

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.