T ile Başlayan Arkadaşlık Siteleri
Başlık: T ile Başlayan Arkadaşlık Siteleri
Ekleme Tarihi: 2023-06-11

Artık hayatımızın bir çoğunu günlük yaşantımızın bir çok zamanını bizimle iletişimde olan arkadaşlık sitelerine ayırıyoruz. Buralarda sohbet ediyoruz, yeni insanlarla tanışıyoruz yeni arkadaşlıklar kuruyoruz ve hayatımıza yeni başlangıçlar aradığımız zaman bu gibi arkadaşlık sitelerine bakıyoruz. VE nette gördüğüm kadar ile de en çok t ile başlayan arkadaşlık siteleri arandığını gördüm.

Tabi haliyle normal bir durum diye düşünüyorum çünkü t ile başlayan arkadaşlık siteleri genellikle tanışma üzerine kurulu ve insanların bu durumda daha çok arkadaş edinebileceğini daha çok yalnızlıklarından biraz uzaklaşıp yeni insanlarla tanışıp sohbet üzerine kurulmasını istiyorlar. Artık yada şöyle demek daha uygun olur. Hayat şartlarından dolayı artık insanlar biraz daha kendi içine kapandığını görüyoruz ve pek bir sosyal bir hayat olmadığını çevremizden arkadaşlarımızdan görüyoruz. Ve bu durum insanı psikolojik olarak yalnızlığa mahkum bırakıyor ve biz yalnız olduğumuzdan dolayı da bu gibi yada tanışmak olsun evlilik üzerine olsun hangi amaçla olursa olsun bu gibi sitelerin çoğunluk olarak artmak durumda. İşte biz bu şekilde olduğumuzdan dolayı bu gibi arkadaşlık sitelerine karşı daha da bir ilgi duyuyoruz. Tabi bu bizim için kötü bir şey mi tabi hayır bana göre çünkü en azından burada insanlar kendilerine hayatlarına yaşantılarına uygun doğru insanı bulabilme imkanı veya tanışma imkanı bulabiliyorlar. Ve bunun için de bu konuda ayrı bir durum söz konusu oluyor. Kimisi evlenmek için yeni bir başlangıç kurmaya çalışıyoruz burada işte bunun içinde hem biraz dertleşmek için hem de bu konuda ki düşüncelerimi açıklamak için bu konuyu açmak istedim.

Belki benimle aynı düşüncede olmayan yada bu konuya yaklaşımı farklı olan olabilir. Tabi herkes aynı düşüncede olacak diye bir şey yok tabi burada önemli olan bizlerin yani sizlerin nasıl düşündüğü ve bu konuda nasıl hissettiği dir. İşte bu nedenden dolayı da t ile başlayan arkadaşlık siteleri ile ilgili bir ilan açmak ve bu konuda hem düşüncelerimi aktarmak hem de biraz olsun dertleşmek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.