Başlık: Suriyeli Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-06-23

Suriyeli telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi sitemiz züzerine gelen yoğun istek ve ilanlar doğrultusunda eklediğimiz bir kategoridir. Bu kategorisde Suriyeli bayanların eklediği telefon arkadaşı arayan bayan ilanları ve Suriyeli telefon arkadaşı arayan bayların ilanları yer almaktadır. Sizde diğer kategorilere Suriyeli bayan ilanları eklemek yerine bu kategoriye ekleyerek ilanınızın direk olarak o kategori ile ilgilenen kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinde ilan vermek ve ilanları yanıtlamak için üyelik ya da ücretlendirme gibi bir uygulama yer almamaktadır kolaylıkla sizde ilan ekleyebilir ya da ilanları yanıtlayabilirsiniz.

Life Por benzerlerinden farklı olarak tümü ile ziyaretçilerin ilan ekleyebildileri, ilanları yanıtlayabildikleri ya da özgürce tüm kategorilerdeki ilanları gezebildikleri bir kolay arkadaşlık sistemidir. Bunları yaparken Life Port ziyaretçilerine herhangi bir ücretlendirme uygulamamaktadır. Yani kar amacı gütmeden sadece kolay arkadaşlık sistemi sunan ziyaretçilerin kullanabildiği bir arkadaşlık platformudur.

Bu noktada Life Port a vermiş olduğunuz tüm ilanlar ya da ilan yanıtları sistem tarafından anında onaylanarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya hemen başlar. Ancak ilanlarda ya da ilan yanıtlarında rencide edici içerik ya da kötüye kullanımı mümkün olan kişisel kimlik bilgilerinin yer alması halinde ilanınız ya da ilan yanıtınız onaylanmaz. Bu kısa kurallar bütünü ile Life Port ziyaretçilerinin güvenliğini sağlarken verilen ilanların seviyesini korumayı amaçlamaktadır.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.