Başlık: Suriyeli Bayan Arkadaş Bul
Ekleme Tarihi: 2023-01-09

Suriyeli Bayan Arkadaş Bul kategorisi sitemize gelen youn ilan talepleri ve istekler doğrultusunda eklediğimiz bir kategoridir. Bu kategoride erkek arkadaş arayan Suriye’li bayanlar ve Suriye’li bayan arkadaş arayan bay ziyaretçilerimizin ilanları yer almaktadır. Sizde bay arkadaş ya da Suriye’li bayan arkadaşlar için kategori altından kendi ilanınızı oluşturabilir ya da mevcut ilanları yanıtlayabilirsiniz.

Bir kolay arkadaşlık sistemi olan bayan arkadaşlık sitesine ilan eklemek, ilanları gezmek ya da mevcut arkadaşlık ilanlarını yanıtlamak için ziyaretçilerden üyelik ya da ücret zorululuğu istenmemektedir. Tamamen ücretsiz ve ziyaretçilerin kolaylıkla kullanabildiği bayan arkadaşlık sitesi bu noktada benzerlerinden tamamen ayrılarak size en kolay arkadaşlık sistemini sunmaktadır.

Sitemiz üzerinde vermiş olduğunuz ilanlar ya da ilan yanıtları sistem tarafından anında onaylanarak yayına alınmakta ve hemen size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya başlamaktadır. Ancak ilanlarında ya da ilan yanıtların rencide edici içerikler ya da kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin paylaşıldığı ilanlar sistem tarafından onaylanmamaktadır. Bu kısa kurallar bütünü ie ilan seviyeleri korunurken ilan sahiplerinin de güvenliği sağlanmaktadır.

7 Yorum

  1. Merhaba ben Muammer ciddi evlilik düşünen bayanlar arasın yaşı memleketi fark etmez wasapp numaram.

  2. beni yusuf beni cddimi yalan falan bilm yaş 49 arıyorum istermsin eyer senin niyetiniz varsa cep telefonu bana yolla konusalim buluşalım beni istanbul

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.