Başlık: Skype Kameralı Sohbet Etmek İsteyen Kızlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-14

Genellikle gelen talepler doğrultusunda sitemize kız telefon numaraları ve telefon arkadaşları kategorileri eklense de skype arkadaşlık ve skype sohped kategorileri için de gelen istekler doğrultusunda skype kameralı sohped etmek isteyen kızlar kategorisi de sitemize eklenmiştir. Kategori altında yer alan ilanlara yine tüm arkadaşlık kategorilerimizde olduğu gibi tüm ziyaretçilerimiz erişebilir, ilanları yanıtlayabilir ya da kendi ilanlarını oluşturabilirler.

Bayan arkadaşlık sitesi telefon arkadaşlığı, skype arkadaşlığı, facebook arkadaşlığı gibi bir çok ilan kategorisinde ziyaretçi odaklı ve üyelik, ücret gerektirmeden açık arkadaşlık dizini olarak yayınını sürdürmektedir. Herhangi bir kar amacı gütmeyen bayan arkadaşlık sitesi bu özellikleri benzerlerinden ayrılmaktadır.

Vermiş olduğunuz ilanlar ya da ilan yanıtları aninda sistem tarafından onaylanarak yayına alınır ve ilan sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak ilan sahibine yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam ederler. Ancak rencide edici içerik barindıran ilanlar ve ilan yanıtları bayan arkadaşlık sitesi ilanları seviyesini korumak amacı ile asla onaylanmaz ve yayına alınmaz. Diğer yandan kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin yer aldığı arkadaşlık ilanları ve yanıtları ilan sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile asla onaylanmaz ve yayına alınmazlar.

8 Yorum

  1. Merhaba, İsmim Erdem, işim gereği İzmit’te yaşıyorum. Ekonomik durumum iyi, 1.82 cm 84 kg 45 yaşında atletik kötü alışkanlığı olmayan sporu, eğlenmeyi, gezmeyi sever sempatik biriyim, evliliği düşünen uzun boylu bayanlarla görüşmek isterim

  2. Selamın aleyküm ismim volkan 28 yaşındayım karsliyim 1.73 boy y efendi sayılı gili uygar ve temiz kalpli hanim efendi gibi konuşan anlayışlı kabaligi sevmeyen hanim di olan kültür olamayi adam gibi konuşmayı sözün e sadık fedakar olan Allah için kendini yüksekde görmeyen mütevazı kibir olmayan bana göre insan olduğu gibi olanladr sıradan insanların aradgi geçici zevkleri aramaya dedin Efkar ni rahat paylaşacak hayatı insanlar olduğu gibi gören bayan tanışmak istiyorum olduğum gibiyim

  3. merhabalar.ben alper.36 uzun boylu atletik yapılı esmer bi erkeğim.kültürlü ne istediğini bilen 25-35 yaş arası bayan arkadaş arıyorum.ilgilenen bayan arkadaşlar skype de [email protected] hoşcakalın..

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.