Başlık: Sivas Zengin Dul Bayan Arkadaş
Ekleme Tarihi: 2023-06-15

Sivas zengin dul bayan arkadaş kategorisi tüm diğer dul arkadaş kategorilerinde de olduğu gibi ziyaretçilerin eksiksiz olarak tüm ilan ve ilan yanıtlarına erişebildikleri, kendi ilanlarını ekleyebildikleri ya da mevcut ilanlara yanıtlar yazarak ilan sahipleri ile iletişim kurabildikleri bir ilan kategorisidir. Sivas zengin dul bayan arkadaş kategorisinde zengin dul bayan arayan bay ziyaretçilerimiz ile erkek arkadaş arayan zengin dul bayanların ilanlarını içermektedir.

Sivas zengin dul bayan arkadaş bir dul arkadaş kategoirisi olarak tüm site genelinde olduğu gibi kolay arkadaş kategorileri arasında yer almaktadır. Dul arkadaş sitesi ziyaretçilerin tüm ilanlara ve ilan yanıtlarına erişebildikleri, kendi ilanlarını oluşturabildikleri ya da ilanlara yanıtlar yazarak ilan sahipleri ile iletişim kurabildikleri bir kolay arkadaşlık sitesidir. Tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir açık arkadaşlık dizini olan durl arkadaş bu özellikleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Sivas zengin dul bayan arkadaş kategorisi altında verilmiş olan ilan ve ilan yanıtları içerikleri itibari ile rencide edici, aşağılayıcı vb içerikler barındırması halinde dul arkadaş sitesi standartları gereği asla onaylanmaz ve yayına alınmaz. Diğer yandan Sivas zengin dul bayan arkadaş kategorisi altında verilen ilan ve ilan yanıtları içersinde kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerin bulunması halinde ziyaretçi güvenliği nedeni ile asla onaylanmaz ve yayına alınmazlar. Lütfen site kurallarına uyalım …

9 Yorum

  1. Mrbsivastan cevdet 51 yasindayim yasima uygun gercekci ve gizlilige onem veren bayan arkadas arıyorum.

  2. Selam Sivastan 21 Yaşındayım Boyum 1.85 Kilom 70 Ararsanız Israr Etmeyi Sevmem Tercih Ederseniz Çou Zaman Müsaitim Olumsuz Tercih Sizin Tabi.

  3. Eğer gerçekten bir arkadaşa ihtiyacın varsa başınızı omuzuma yaslayabilirsin Saygılarımla.

  4. Merhaba sevgili bayanlar ben gerçekten bayan arkadaş arıyorum sagı hoşgöru esas yalan istemem ve söylemem kendine güvenen temiz 25 40 yaşlarında benimle derleşecek herşeyi yaşayacak birine ihdiyacım var arayın tel

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.