Ş.Urfa Arkadaşlık Sitesi
Başlık: Ş.Urfa Arkadaşlık Sitesi
Ekleme Tarihi: 2023-06-19

İyi günler ben kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bakıyordum aslında. Aslında bir sürü arkadaşlık sitesi var. Ancak bana göre uygun gelmedi nedeni ise sizin de bildiğiniz gibi işin eğlencesin de olan işin vakit geçirmek için ilan açan ve online olan bir sürü siteler var. Ve bunlardan birisine katılmak bana göre değildi.Ve bu tarz bir site aramadığım için de başka bir site bakmaya karar verdim. Ve daha sonra bu arkadaşlı sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi ne aradığımı belirtmek istedim. Ben aslında biraz da ş.urfa arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ancak bu konuda dediğim gibi pek ilgimi çeken bir arkadaşlık sitesi bulamadım.

Bunun için de kendi kriterlerime uygun beni daha iyi yansıtan bir site aradığımdan dolayı ve ş.urfa arkadaşlık sitesi arayacağıma bu siteye bu ilanı kendim açmak daha uygun geleceğini düşündüm ve bu ilanı oluşturma kararı aldım. Ben Hilal yaşım 30 bekar çalışan kendi ayakları üstünde yaşayan bekar bir bayanım. Ailemle birlikte Urfa da yaşıyorum. Çalışıyorum. Hem kendi ayaklarımın üstünde duruyorum hem de aileme destek olmaya çalışıyorum. Aslında maddi konuda bir sıkıntımız yok ama çalışmak kendi ayaklarımın üstünde durmak çok güzel bir şey. Ben artık evlenmek istiyorum bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.Evde oturmak bana göre değil. Bu yüzden de çalışmayı seviyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü okul iş derken hem buna fırsatım olmadı hem de karşıma evlenebileceğim doğru kişi çıkmadı diye düşünüyorum. Bu nedenden dolayı da hep erteledim evliliği hayatım da hem ikinci planda oldu. Ama artık yaşıtlarımı gördükçe yada çevremde yaşıtlarım olan arkadaşlarımı gördükçe ve kendi yuvalarını kurmaları ile ne kadar mutlu olduklarını gördükçe bende evlenmek kendi yuvamı ailemi kurmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün , maddi konuda bir beklentisi olmayan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Benim istediğim evlilik yada hayalini kurduğum evlilik şu şekilde beni seven önemseyen her zaman hayatımda yanımda olacak kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün bir bey ile evlenmek isterim. Benim gibi düşünen bir bey olması benim için önemlidir.

Evlilik düşünen bir aile ve yuva kurmak isteyen dürüst, nazik saygılı, kibar, anlayışlı bir beyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. Eğer ileriye doğru olursa da evlenmek istiyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Birlikte çalışıp her şeyi yapabiliriz. O yüzden maddi konuda büyük bir beklentim yok.Zaten öyle bir bayan da değilim. Düzenli bir işi olsun ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerin benim için önemi yok ancak ben ş.urfa arkadaşlık sitesi aradığımdan dolayı yine de Urfa da yaşamak isterim. Ama olmazsa da bunu konuşarak anlaşabileceğimizi düşünüyorum ve bu bir şart değil demek isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim.Bu çocuk sevmediğimden değil çocukları çok severim ancak bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim. Ve bunun için de çocuğu olmazsa sevinirim. Ciddi evlenmeyi düşünen yaşı 30-36 arası olan ciddi evlenmeyi düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan beylerin cevaplarını beklerim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.