S İle Başlayan Arkadaşlık Siteleri
Başlık: S İle Başlayan Arkadaşlık Siteleri
Ekleme Tarihi: 2023-06-17

İyi günler ben aslında kendime uygun yani kriterlerime uygun bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Ancak pek bulamadım ve bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine s ile başlayan arkadaşlık siteleri ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Aslında günümüzde baktığımızda pek çok arkadaşlık siteleri mevcut. Ama s ile başlayan yada yalnızca yaşadığın yer mesela Sivas ve bu yüzden s ile başlayan arkadaşlık siteleri arıyorsun. İşte benim sorunum da tam olarak burada bu şekilde arayınca pek çok saçma siteler çıktı karşıma.

Ben de sevgi üzerine yada herhangi bir s ile başlayan arkadaşlık siteleri bakmak istediğimden dolayı nette kısa bir arama yaptım. Ancak dediğim gibi bunun üzerine bir sürü site çıktı ancak hiçbiri aradığım şeyi veremedi bana ben de bu nedenden dolayı zaten uzun zamandır takip ettiğim bu arkadaşlık sitesine tekrar bir dönüş yaparak bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi niçin ilan açmak istediğimi belirtmek istedim. Ben sevgili yada siz ne derseniz artık bir arkadaş bulabilmek ama arkadaştan da yakın olmasını istediğim için sevgili bulabilmek için bu ilanı bu siteye açmak istedim.Yaşım 29 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan Sivas da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım bekarım. Ailesine düşkün bakımlı dürüst saygılı samimi sıcak kanlı içten bir bayanım.Ben ciddi bir ilişki aradığım için de bu siteye ilan açmak istedim. Dediğim gibi bir sürü site baktım ama bana yakın olarak bu siteyi buldum ve buraya ilan açmak uygun geldi benim için de.

Beni anlayan benim gibi s ile başlayan arkadaşlık siteleri bakan yada sevgili arayan ciddi bir ilişki arayan bey arıyorum. Yaşı 29-34 arası olan ciddi olgun dürüst maddi konuda bir beklentim yok, sevgili arayan yada ciddi bir ilişki arayan ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen dürüst daha önce evlilik yapmamış bekar bir bey arıyorum. Yaşadığı yer benim için sorun olmaz. Kendisi için de sorun olmaz sa benim ilanım ilgisini çeken ve bu konuda ciddi olan kesin kararlı olan hayata ciddi bakan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.