Rize Dul Bayan Telefonu
Başlık: Rize Dul Bayan Telefonu
Ekleme Tarihi: 2023-02-04

Merhabalar ben Rize de yaşayan yalnız olan bir bayanım. Aslında aklım da Rize dul bayan telefonu değil de daha çok arkadaşlık kurmak vardı. Halen de o şekilde bu düşünce var. Ancak bunu burada yada başka bir site de boş boş durarak zaman harcamaktan ise kendime uygun bir telefon arkadaşı bulurum düşüncesi ile Rize dul bayan telefonu ilanını açmak istedim. Aslın dul bayan telefon numaraları çok aratıldığının farkına vardım.

Bu düşünce ile de ben de bu şekilde bir ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Ben bekarım yaşım 38 daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ve baştan şunu da söylemek isterim. Çünkü dul deyince insanların gözünde eskiden beri başka bir imaj çiziliyor. Maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi tekliflerle gelen veya yanaşan kişilere kesinlikle cevap vermem. Bu belirtmek isterim ki sonradan sorun olmasın diye. Ben dürüst, saygılı samimi bakımlı kendi ayakları üstünde duran çalışan ve Rize de yalnız yaşayan bir bayanım. Çok şükür maddi konuda bir sıkıntım yok. Yalnız yaşayan ve kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Aslında Rize dul bayan telefonu ilanını açma sebebim ise hem yazarak boşuna burada zaman kaybetmek istemediğimden hem de bana göre değil yazmak buradan tanışmak. Çünkü bir kişinin ses tonundan görmesen bile sana karşı samimi yada dürüst olduğunu anlayabiliyorsun. Ancak yazarak bu şekilde olmuyor. Ne düşünüyorsa yalan yanlış dürüst olmadan her şeyi yazabiliyorsun. En azından ben bu şekilde düşündüğüm için telefon ilanını açmak benim için daha uygun geldi. Amacım şu anlık ne kadar arkadaş aramak olsa da ileriye doğru hayatımı birleştirebileceğim dürüst, saygılı mutlu bir yuva kurabileceğim bir beyle tanışmak ve bu şekilde arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru mutlu olabileceğim bir yuva kurmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Ve genellikle telefon numaraları çok aratılan kısımda olduğu için ve bende telefondan konuşmak daha yakından tanımak istediğim için bana yazacak olan beyleri bu şekilde bir ilan açmak istedim veya düşündüm.Şunu da belirtmek isterim. Eğer evlilik olursa Rize de yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim işim var ve bunu bozmak gibi bir niyetim yok. Bunun için Rize de yaşayan beylerin bana yazması çok iyi olur. Evine ailesine düşkün pek bir sosyal hayatı olmayan evi ve ailesi ile ilgilenen ailesine düşkün bir bayanım.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı evi ve ailesi ile ilgilenen bir bey arıyorum. Dürüst saygılı, kibar nazik ve anlayışı olan kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan en azından ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Yaşı 38-48 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. Ailesine bakabilecek düzeyde bir geliri olması benim için yeterlidir. Rize dul bayan telefonu arayan ve ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.