Rize Dul Bayan Arıyorum
Başlık: Rize Dul Bayan Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2023-09-02

Ben Rize de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var. İkisi de kendine ait bir yuva düzen kurdular. Ben de yalnız başına yaşayan bir beyim. Emekliyim aynı zamanda çalışıyorum kendi işim var. Onu işletiyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Benim istediğim yada bu ilanı açma nedenim ise kendime uygun aynı düşüncede Rize dul bayan arıyorum bunun için de bu ilanı açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim.

Yaşım 52 bekar yalnız yaşayan bir beyim. Etrafında saygı gören ve saygı gösteren bir beyim. Dürüst, saygılı, kibar, nazik anlayışlı bir beyim. aslında ilk defa bir arkadaşlık sitesin de ilan açmak da bulunuyorum. Daha önce hiç bir arkadaşlık sitesine ilan açmamıştım veya katılmamıştım. İlk defa olmakla beraber nasıl bir ilan açacağımı da bilemedim. Bunun için en iyisi istediğimi söyleyerek ve ne istediğimi acıkça belirtecek şeklinde bir ilan açmak istedim. Bunun için de ilk başta Rize dul bayan arıyorum kendime uygun hayatıma uygun aynı düşüncede olduğum aynı fikirleri paylaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Benim istediğim artık haliyle yaş geçiyor. Beni anlayan dinleyen bundan sonra ki hayatımı birlikte geçirebileceğim mutlu olabileceğim ve eve geldiğimde yanında mutlu olabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.Hayat dediğin iki kişilik ve ben de bundan sonra ki hayatımda artık yalnız olmak istemiyorum. Benim de mutlu bir ailem olsun eşimi koluma takıp gezmek onla tatil yapmak onunla mutlu olmak istiyorum. Eğlenmeyi gezmeyi seven bir beyim. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan ve mutluluğunu isteyen bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur. Ve şunu da belirtmek isterim evlendikten sonra Rize de yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var bunu bozmak kurulu düzenimi bozmak istemiyorum bu nedenden dolayı da burada yaşamayı düşünüyorum. Bunu söylemek istedim ki daha sonradan sorun çıkmasını istemem.

Beni anlayan dinleyen eve geldiğimde güler yüz ile karşılayacak evin ailenin ne demek olduğunu bilen ailesi ile mutlu olan bir bayan arkadaş arıyorum. Dul olabilir çocukları olabilir. Dürüst, samimi, saygılı sıcak kanlı evlenmeyi düşünen ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen Rize dul bayan arıyorum yaşayan ve ya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 45-52 arası olan çalışmayan evi ve ailesi ile ilgilenen ve sorumluluklarını bilen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.