Polatlı Dul Bayan
Başlık: Polatlı Dul Bayan
Ekleme Tarihi: 2023-01-28

Merhaba ben Ankara Polatlı da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 45 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesine evine karşı bağlı bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak erken yaşta eşimi kaybettim. Ve ondan sonra da uzun bir süre aslında evlenmeyi düşünmüyordum. Ancak uzun zamandır yalnızlık tek başına uğraşmak insanı gerçekten yoruyor. Ve bunun için de Polatlı dul bayan ilanını açmak istedim bu arkadaşlık sitesine.

Belki benim gibi tekrar evlenmeyi düşünen ve Polatlı da yaşamak isteyen benim gibi yalnız olan ve tekrar evlenmeyi düşünen bayan arkadaş aradığım için Polatlı dul bayan ilanını açmak istedim. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün dürüst, saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim 2 çocuğum var ve birisi evlendi kendi yuvasını kurdu. Diğeri de benimle birlikte yaşıyor. Ben evine ailesine bağlı ailesine sahip çıkan ailesi mutlu oldukça bende mutlu olan bir beyim. Benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Hayat arkadaşı dediğin ömür boyu yanında olmalı evine ailesine bağlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen her zaman destek verecek ne olursa olsun her zaman yanında olacak bir hayat arkadaşı ister herkes. Ve ben de bu şekilde düşündüğüm için bu ilanı açmak ve kendime hayat arkadaşı aradığımı hayatımın sonuna kadar yanımda olacak mutlu olabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve aile ile ilgilenen bir beyim. Benim gibi evine ve ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan arıyorum. Evlendikten sonra Polatlı da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var. Ve onu bozmak istemiyorum bu yüzden zaten Polatlı da yaşayan bir bayan arkadaş olmasını istiyorum.

Bir bayandan istediğim tek şey dürüst, evine ve ailesine düşkün sahip çıkan sorumluluklarını bilen evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-45 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Polatlı dul bayan ilanımla ilgilenen evine ve ailesine düşkün dürüst, saygılı samimi sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum. İlk başta tabi ki tanışmak arkadaş olmak birbirimizi yakından tanımak önemli. Ve daha sonra aklında evlilik düşüncesi olan evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Umarım ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim gibi artık bir yuva aile kurmak isteyen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.