O İle Başlayan Arkadaşlık Siteleri
Başlık: O İle Başlayan Arkadaşlık Siteleri
Ekleme Tarihi: 2023-06-30

Evet artık günümüzde bir sürü arkadaşlık siteleri var. Ve bunların için de yaygın olarak kullanılan arkadaşlık siteleri mevcut kimisi evlilik amacı ile olan kimisi tanışmak ve sadece sohbet üzerine olan bir sürü site ve sosyal medyalar var bunun üzerine ancak benim istediğim o ile başlayan arkadaşlık siteleri bakıyordum ve bu konuda aslında bulabilsem de pek diğer siteler gibi aradığım şeyi veremedi bana.

Benim o ile başlayan arkadaşlık siteleri bakma nedenim ise Ordu da yaşayan bekar bir bayanım. Ve yaşadığım şehre ait bir arkadaşlık kurabilmek için yada arkadaş bulabilmek için de bu şekilde ilk aradığım şey bu oldu. Ancak dediğim gibi bu açıdan pek istediğim gibi bir site bulamadım en azından aradığım tarzda olmadı. Ve bende bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Biraz olsun kendimi açıklayabildikten sonra sizlere asıl amacımı yazmak isterim. Ben evlilik düşünen bir bayan değilim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı ve ayrıldık ve bundan sonra da hayatıma ciddi anlamda kimseyi sokmak istemiyorum. Yaşım 35 bekar bir bayanım. Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi,içten insanlara karşı nazik bakımlı ve eğlenceli bir bayanım. Benim istediğim yada bu ilanı açma nedenim ise yalnızlık çekiyorum ancak bunu evlilik yapmak istemiyorum. Ben sadece arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak arkadaşlık yapmak yeni insanlarla tanışmak yeni insanlarla konuşmak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi düşünen ve benim gibi hayatında yeni insanlarla tanışmak isteyen yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşlar arıyorum . Maddi bir beklentim yada özel hayatı beni ilgilendirmez. Benim istediğim sadece arkadaşlık tanışmak sohbet etmek birbirimizi anlayabilmek birbirimize karşı samimi olmak istediğim ve aradığım bunlar benim gibi o ile başlayan arkadaşlık siteleri bakan ve arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.