Niğde Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Niğde Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-05-21

İyi günler ben Niğde de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce kendime uygun gördüğüm bir kaç arkadaşlık sitesinde bulundum. Ancak tabi uzun bekleyişler ve gelmeyen cevaplar nedeniyle başka bir site aramaya karar vermiştim. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya Niğde arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan yalnız yaşayan bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Düşünmedim.

Hem doğru kişiyi bulamadım hem de benim için evlilik düşüncesi henüz erken diye düşündüğümden dolayı evlenmedim. Ben dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı arkadaş canlısı sohbet etmesini karşısında ki kişiye saygı duyan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Niğde de yalnız yaşıyorum.Ben beni anlayan dinlemesini bilen karşılıklı sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de Niğde arkadaş arayan bayanlar ilanımı açmak istedim. Bana göre arkadaşlık birisiyle sohbet etmek yalnız kaldığında buradan da olsa bir arkadaşla sohbet etmek yalnızlığını unutabileceğin en iyi çözüm gibi geliyor. Sonuçta arkadaşlık kurmak sohbet etmek seni anlayan dinleyen arkadaşlık yapmak isteyen bir arkadaşın olduğu için karşılıklı sohbet edebileceğin ve bu durum sonunda da yalnızlığını unutmanı sağlayacak kişidir diye düşünüyorum. Günümüzde pek artık eskisi gibi arkadaşlıklara pek önem verilmiyor. Özellikle maddi olarak sana yaklaşmak isteyen bu erkek olsun bayan olsun bu şekilde oluyor. Ancak benim istediğim yalnızlığımı biraz olsun anlayabilecek karşılıklı sohbetten sıkılmayacak seviyeli bir arkadaşlık ve sohbet edecek bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de en iyisi bu gibi duruyor benim için .Amacım gerçekten sohbet edecek günlük yaşantımızı anlatabileceğim yeri geldi birbirimizin sıkıntılarını dinleyebileceğimiz dertleşebileceğim samimiyete ve seviyeye dayalı bir arkadaşlık ve sohbet arıyorum.

Benim gibi düşünen amacı arkadaşlık ve sohbet olan ve Niğde de yaşayan ve Niğde arkadaş arayan bayanlar kendinize arkadaş arıyorsanız gerçek bir arkadaşlık ve sohbet etmek istiyorsanız aynı şeyleri düşünüyoruz demektir. Çünkü benim de istediğim bu seviyeli bir arkadaşlık ve sohbet düşüncesi ile bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaş benim için fark etmez. Özel hayatı da beni ilgilendirmez. Yani evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir Yaşı yaşıma uygun olursa sevinirim. Arkadaşlık kurmak isteyen sohbet arkadaşı arayan seviyeli bir arkadaşlık ve sohbet etmek isteyen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.