Muğla Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Muğla Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-12-30

İyi günler ben Muğla da yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst seviyeli bir arkadaşlık kurmak ve ya bir ilişki kurmak isteyen bir beyim. Daha önce bir evlilik yapdım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Çünkü bazen yanlış insanları hayatımıza sokuyoruz yada yanlış kişilere inanıp güveniyoruz. Bu bir erkek için de olsa bir bayan için de böyledir. Kim ne zaman ne yaşayacağı yada hayatında ne gibi olaylar yaşayacağı belli olmuyor. Neyse fazla uzatmadan ben aslında Muğla arkadaş arayan bayanlar arıyorum.

Çünkü Muğla da yaşayan bekar çalışan bir beyim. Ve burada konuşup tanışabileceğim hem yüz yüze hem de buradan tanışabileceğim bir bayan arkadaş aradığım için Muğla arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak istedim. Aslında bakarsanız daha önce bir kaç yere yada uygulamalara bakmıştım. Ancak pek çoğu benim aradığım tarz da olmadı yada uzun bekleyişler yada gelmeyen cevaplar olduğundan dolayı bu arkadaşlık sitesin de de şansımı denemek ve en azından bir kez daha kendimi tanıtım istediğimi belirtmek istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Ben biraz kendimi tanıtacak olursam dürüst saygılı samimi sıcak kanlı etrafına yada hayatında kişiyi saygı duyan güvenen saygılı dürüst nazik anlayışlı kibar nazik bir beyim. Yaşım 45 bekar çalışan ve aynı zamanda maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim istediğim benim düşüncem hayatımda tanışabileceğim en azından şimdilik buradan tanışabileceğim konuşabileceğim ama ilerleyen zaman da yüz yüze tanışabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Şu anlık dürüst olmak gerekirse aklımda ciddi bir ilişki yok ancak tabi ileriye doğru ne olur bilemem ama tekrar evlenmeyi düşünüyorum. Tabi bu burada ilk bana yazan kişi olacak diye bir şey de yok. O yüzden zaman ne gösterir bunu bilemiyorum.

Benim ilanımla ilgilenen Muğla arkadaş arayan bayanlar kendine konuşacak sohbet edecek yalnız olan bekar veya evlenmiş ayrılmış olabilir. Benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen ve yalnız olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı 40-45 arası olabilir. Muğla da yaşayan bekar bir bayan olması yada evlenmiş ayrılmış olmasını isterim. Dürüst saygılı eğlenmesini seven bakımlı kendine güvenen ve benim gibi amacı arkadaşlık kurmak tanışmak olan yüz yüze tanışmakta sorun yaşayamayacak bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.