Marmaris Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Marmaris Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-05-29

Ben Muğla Marmaris de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden çocuk sahibi değilim . Bazı nedenlerden ötürü boşandık. Bunu burada yazmak yada açıklamak istemiyorum. Benim istediğim konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen yada konuşacak sohbet etmek isteyen bir bayan arkadaş aradığım için buraya ilan açmak istediğim için buraya yazmak istedim. Bunun için Marmaris arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak ve kendimi tanıtmak ve açıklamak istedim.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesi bunun için çok uygun geldi. Ben dürüst saygılı samimi kültürlü bir beyim. Yaşım 33 bekar maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine bağlı düşünen bir beyim. Ama şu anlık böyle ciddi bir düşüncem yada evlilik gibi bir düşüncem yok bunu da belirtmek isterim. Sonradan yanlış anlaşılma olsun istemem. Benim şu an olarak istediğim şey arkadaşlık kurabilecek sohbet edebilecek seviyeli bir arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş aradığım için Marmaris arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak istedim. Marmaris de yaşıyorum. Güzel eğlenceli aktif bir hayatım var. Spor yapmayı yürüyüş yapmayı boş vakitlerimde müzik dinlemeyi gezmeyi seven bir beyim. Geri kalan zamanlarımda da çalışan maddi konuda ayakları üstünde duran bir beyim. Maddi yada iş konusunda herhangi bir sıkıntım yada zorluğum yoktur.Benim istediğim yada benim düşündüğüm şekilde bir arkadaşlık yapmak isteyen hem sohbet edebileceğim hem de ilerleyen zamanda görüşebileceğim samimiyete ve seviyeli bir arkadaşlık kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de buraya ilan açmak istedim. Aslında artık herkes teknolojiye yada sosyal medyalara yönelmiş durumda artık eskisi gibi arkadaşlık kurmak zor bir durum oldu. İnsanlar daha çok içine kapanık ve sosyal medyalara yada teknolojiye kaymış durumda.

İşte bu durumda da bende Marmaris arkadaş arayan bayanlar ilanımı açmak istedim. Benim gibi Marmaris te yaşayan ve görüşmek yad ilerleyen zamanlarda görüşmek isteyen yada arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen konuşmak arkadaşlık isteyen seviyeli bir sohbet arkadaşı arayan konuşmak tanışmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.