Mardin Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Mardin Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-11-22

İyi günler ben Mardin de yaşayan bekar çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yapmadım. Hem doğru kişiyi bulamadım hem de hayatımda henüz evliliğe hazır olmadığımı düşünerek evlilik gerçekleştirmedim. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Aslında daha önce de bazı yada bir kaç arkadaşlık sitesine ilan açıp bıraktım. Ancak uzun bekleyişler yada gelemeyen cevaplar olunca kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bakmaya karar verdim. Ve buraya Mardin arkadaş arayan bayanlar ilanımı açmak istedim.

Ben dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bakımlı bir beyim. Düzgün bir hayatım ve gelişimim var. Ailemin veya benim maddi durumum iyi herhangi maddi konuda bir sıkıntım yok. Benim istediğim biraz boş vakitlerimde vakit geçirebileceğim konuşup sohbet edebileceğim bir bayan arkadaş aradığım için buraya yada Mardin arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak istedim. Benim gibi düşünen bayan arkadaşlar arıyorum. Dürüst saygılı bir beyim. Çalışıyorum düzenli bir işim ve gelirim var. amacım sohbet edecek arkadaşlık kurabileceğim seviyeli bir sohbet arkadaşı arıyorum. Bazen insanlar kendini yalnız hissedebilir ve konuşacak sohbet edecek bir arkadaşa ihtiyaç duyabilir. İşte ben de şu an öyle bir dönemdeyim diyebilirim. Beni tanımayan beni bilmeyen herhangi bir ön yargıya sahip olmadan arkadaşlık yapabileceğim bir çıkar beklemeden konuşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşım 29 beni anlayabilecek beni dinleyebilecek arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum.Ben sportif spor yapmayı seven eğlenmeyi seven boş vakitlerimde gezmek eğlenmek yeni yerler görmeyi kendimi geliştirmeyi seven bir beyim.

Benim gibi düşünen daha önce hiç evlilik yapmamış bir bayan arkadaş arıyorum. Amacı sohbet edecek konuşacak arkadaşlık yapacak veya Mardin arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Yaşı 20-29 arası olabilir. Mardin de yaşayan olursa daha iyi olur ilerleyen zamanda yüz yüze tanışabilme imkanımız da olabilir.Dürüst saygılı samimi kibar içten benim gibi eğlenmesini seven arkadaş arayan veya arkadaşlık kurmak tanışmak seviyeli bir sohbet etmek isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.