Manisada Arkadaş Arayan Dul Bayanlar
Başlık: Manisada Arkadaş Arayan Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-04-29

Merhabalar ben Manisa da yaşayan bekar dul bir beyim. Aslında artık herkes bu gibi arkadaşlık sitelerine bakıyorlar veya ilan açıyorlar ve buralarda arkadaşlık bulabilmek arkadaş edinmek isteyen bir çok kişi var.Ben de bunun için Manisada arkadaş arayan dul bayanlar ilanımı açmak ve kendime uygun bir bayan arkadaş bulabilmek istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Ben kültürlü bakımlı maddi durumu iyi olan bekar daha önce evlenmiş ayrılmış bir beyim. Yaşım 39 dürüst saygılı sportik bakımlı kendine güvenen saygısı olan bir beyim. Dediğim gibi daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Maddi durumum iyi. Gece hayatım veya kötü bri alışkanlığım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Manisada yaşıyorum. İşim ve düzenli bir gelirim var.Kendime ait işim var ve onu işletiyorum. Ancak her şeyim olmasına rağmen düzgün bir hayatım olmasına rağmen hayatımda yalnızım ve bu yalnızlık artık ebnim için çok zor oluyor. Çünkü insan eve gelip baktığında konuşabileceğin o günün yorgunluğunu yüzüne baktığında eve neşe ile sevgi ile bekleyen bir eşin olması gerçekten güzel bir durum. Ancak ne yazık ki ben bu hayalime kavuşamadım. İşte bunun için ben de Manisada arkadaş arayan dul bayanlar ilanını açmak ve benim gibi dul olan bir bayan arkadaş bulabilmek istediğimden buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Tabi ne kadar evlilik düşünsem de ancak hemen evlilik olmayacağını da biliyorum. Bunun için de önce arkadaşlık birbirimizi tanımak olsa da aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş olabilirse yada buna uygun bayanlar cevap yazarsa sevinirim.

Benim aradığım bayan arkadaş kendisine Manisada arkadaş arayan dul bayanlar olması daha önceden evlenmiş ayrılmış olabilir ve ya çocuğu olabilir. Önce arkadaşlık kurmak tanışmak ancak aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş olması da benim için önemli. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evine bağlı eşi ile ilgilenen dinlemesini bilen evinin huzurunu isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.Dürüst saygılı samimi içten bir bayan olması benim için önemli. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.