Manisa Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Manisa Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-12-07

İyi günler ben Manisa da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce de bir kaç arkadaşlık sitesine ilan açtım ancak boşuna bekleyişleri ve gelmeyen cevaplar nedeniyle bu durumdan dolayı ben de Manisa arkadaş arayan bayanlar aradığım için bu arkadaşlık sitesinde şansımı denemek ve kendimi tanıtmak istedim. Aslında baktığımızda artık günümüzde bu gibi arkadaşlık siteleri artık çok kullanılan yada bu gibi plartformlar çok yaygın olarak günümüzde kullanılmakta.

İşte bu nedenden dolayı bende kendimi tanıtabileceğim arkadaşlık kurabileceğim arkadaşlık yapabileceğim yada birbirimizi tanıyabileceğimiz konuşabileceğim sohbet edebileceğim Manisa arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Daha önce bir evlilik yapmadım. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Manisa da bekar ve yalnız yaşayan bir beyim Maddi konuda bir sıkıntım yok. Aslında şu an aklımda ciddi bir ilişki yada evlilik gibi bir düşünce de yok. İstediğim şey konuşabileceğim sohbet edebileceğim birbirimizi anlayabileceğimiz bir şeyler paylaşabileceğim bir bayan arkadaş aradığım için arkadaş arayan bayan arkadaş arıyorum. Yaşım 29 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar yalnız yaşayan bir beyim. Benim gibi düşünen amacı arkadaşlık kurmak tanışmak seviyeli bir sohbet isteyen birileri ile birlikte konuşmak isteyen bayan arkadaş arıyorum.Dürüst saygılı samimi kibar nazik kültürlü bakımlı kendine özenen bir beyim.

Ben hem olursa ileride yüz yüze görüşebileceğim tanıyabileceğim ve aynı zamanda da arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim ve Manisa arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Bekar olması benim için önemli yaşı yaşıma yakın olursa ve arkadaşlık kurmak isteyen konuşmak birbirimizi tanımak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.