Manavgat Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Manavgat Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-06-21

Merhabalar ben bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir beyim. Aslında daha önce de bazı arkadaşlık sitelerine ilan açtım ancak uzun bekleyişler yada gelmeyen cevaplar nedeniyle bırakmıştım. Bu gibi arkadaşlık sitelerine ilan açmayı yada kendimi tanıtmayı. Ancak bayan arıyorum evlenmek için veya Manavgat arkadaş arayan bayanlar ciddi bir ilişki ciddi bir evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum ve bu arkadaşlık sitesi bana daha uygun geldiğini düşünerek bu ilanı açmak istedim.Antalya manavgat da yaşıyorum. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı bir beyim.

Benim gibi ciddi bir ilişki düşünen ciddi bir evlilik düşünen aklında böyle bir düşüncesi olan bir bayan arıyorum evlenmek için. Biraz kendimi tanıtacak olursam. Antalya Manavgat da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ne yazık ki. Birbirimize uygun olmadığımızı anladık ve ayrıldık.Bazen insanlar yanlış kişilerle yada doğru kişi olduğunu sandığı yanlış evlilikler kurabiliyor. Benim için de durum böyle oldu. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim kısa süren bir evlilik oldu zaten. Bekar maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine bakabilen ciddi düşünen bir beyim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran yalnız yaşayan bir beyim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini ailesini düşünen bir beyim. Benim istediğim de benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evini ailesini düşünen herşeyden önceliği hem ailesi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Antalya Manavgat da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.Manavgat arkadaş arayan bayanlar arıyorum çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var. Ve bunu bozup tekrar başka bir yerde düzen kurmak istemediğim için bu şekilde bir düşüncem var.

Yaşım 46 bekar çalışan evlilik düşünen ve bu amaçla bayan arıyorum evlenmek için, Manavgat arkadaş arayan bayanlar ilgilenen benimle aynı düşüncede olan evlilik düşünen tekrar kendisine bir şans vermek isteyen hayatına şans vermek isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir.Yada sadece konuşmak arkadaşlık kurmak birbirimizi tanımamıza izin vermek isteyen bayan arkadaşlar da olabilir. İlgilenen bayan arkadaşların yaşı 40-46 arası olan evlilik düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.