Malatya Dul Bayanlar
Başlık: Malatya Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-15

Ben Malatya da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 52 bekar daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış olan bir beyim. Bu evliliğimden 2 çocuğum var. Ve ikisi de kendine ait bir yuva düzenli bir aile kurdular. Tabi ondan önce aslında evlilik düşüncesi yoktu. Ancak onlar da gidince evde iyice yalnız olmaya başladım. ve bu yalnızlık benim için çok zor oluyor. Eve geldiğinde hiç kimsenin olmaması yalnız olma duygusu konuşacak dertleşecek kimsenin olmaması gerçekten kötü bir durum ve bunu ancak yaşayan bilebilir. Bunun için de Malatya dul bayanlar ilanını açmak istedim.

Asında uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ve diğer arkadaşların paylaştığı ilanlara bakıyordum. Belki kendim ilan açmadan birisiyle tanışa bilirim diye düşünmüştüm. Ancak benim düşüncem de bayan arkadaşlar olsa bile yazmak istemedim. Yanlış anlaşılır diye bu yüzden artık kendi ilanımı açmaya karar verdim. Araya bir de yalnızlık kimsesizlik girince daha net düşünür oldum. Ve isteğime karar verdim. Ben çalışan bekar yalnız yaşayan bir beyim. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Ve şunu da belirtmek isterim eğer evleneceğim bayanı bulursam ve tanışırsam Malatya da yaşamak isterim. Bunun için Malatya da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olursa veya bunu kabul eden bayan arkadaşlar yazarsa çok mutlu olurum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozup başka bir yerde yeni baştan tekrar düzen kurmak istemiyorum. Hem de bu yaştan sonra artık zor olur. O yere alışmak taşınmak zor olur diye düşünüyorum. Daha önce evlilik yaptığımı söyledim. ve ayrıldık yürümedi. Bir zaman sonra arada ki sevgi saygı güven bitince bir evliliği sen ne kadar yürütmek istersen de yürütemiyorsun. Bunun için en iyisi ayrılmaya karar verdik ve birbirimizi yıpratmanın anlamı yoktu. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Daha çok evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven ve ailesine düşkün bir beyim. Artık benim de düzenli beni seven beni sevdiği için yanımda olan eve geldiğim de onunla konuşabileceğim yanında olmaktan huzur mutluluk duyabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. İnşallah ilanıma cevap veren bayan arkadaş bulabilirim. Benim gibi arkadaşlık sitelerine bakan ve Malatya dul bayanlar ilanı açan veya Malatya da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.Dürüst,saygılı, samimi, nazik, kibar anlayışlı bir beyim. Ve karşımda ki kişiye yada hayatıma giren kişiye karşı çok değer veririm. Ve ben onu önemsediğim gibi karşımda ki kişiden de onu beklerim bu arkadaş çevrem için de ailem için de böyledir. Eşim ise ben ona değer veriyor seviyor ve saygı duyuyorsam ve onu düşünüyorsam ondan da aynı şeyleri beklemek isterim.

Bir bayanda istediğim şeyler ilk olarak evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş olmalı. Sorumluklarını bilen evine ailesine düşkün ve bir yuva aile kurmak isteyen dürüst, samimi, saygılı, bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Yeter ki bazı şeylerin kıymetini anlamış olan bir bayan arkadaş olmalı. Yaşı 42-52 arası olan ve evlilik düşüncesinde olan ve bu düşünceyle tanışmak isteyen ve Malatya dul bayanlar ilanıma cevap verecek olan bayan arkadaşları beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.