Lüleburgaz Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Lüleburgaz Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-08-07

Merhabalar ben Kırklareli Lüleburgaz da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü hayatımı birleştirebileceğim gerçekten sevebileceğim yada hayatıma girecek bir bayan bulamadım. Ve bunun için evlenmedim. Bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Yaşım 29 bekarım. Düzenli bir işim ve gelirim var. Maddi konu da bir sıkıntım yok. Benim istediğim Lüleburgaz arkadaş arayan bayanlar ulaşmak yada bayan arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim.

Günümüz zamanına baktığımızda artık teknoloji ve dijtal çağı o kadar çok gelişti ki insanlar arkadaşlıklarını ilişkilerini ciddi düşüncelerini yada arkadaşlık aramalarını bu gibi ortamlarda yada sosyal ortamlarda yada uygulamalarda arıyor. İşte bunun için ben de Lüleburgaz arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak istedim. Kendime uygun bir bayan arkadaş aramak konuşmak sohbet etmek istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Dürüst saygılı bakımlı kendine bakan gezmeyi eğlenmeyi seven konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Seviyeli bir arkadaşlık kurmak konuşmak isteyen tüm bayanları beklerim. İnsanların birbirini anlayabilmesi için sadece arkadaşlık kurmak biraz olsun sohbet etmek biraz birbirini tanımak empati yapmak önemli diye düşünüyorum. Ne kadar bekar bir bey olsam da arkadaşlık ilişkilerine önem ve değer veririm. Arkadaşlık kuracağım bayandan da aynı özeni ve ilgiyi beklerim.

Benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen arkadaş arayan veya Lüleburgaz arkadaş arayan bayanlar varsa yada benim gibi sohbet edecek konuşacak bir arkadaş arayan bayan arkadaş arıyorum. Sohbet etmek seviyeli bir arkadaşlık kurmak seviyeli bir sohbet etmek ve birbirimizi tanımak ve bu konuda konuşmak isteyen bayan arkadaş arıyorum. Bekar ve amacı arkadaşlık kurmak olan Lüleburgaz da yaşayan veya burada yaşayan bir arkadaş arayan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.