Kendine Dost Arayan Zengin Bayanlar
Başlık: Kendine Dost Arayan Zengin Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-03-07

Maddiyat her zaman her şeyi yada şöyle demek daha iyi olur sanırım para her zaman her şeyi çözmüyor yada mutluluk vermiyor. Ben bu şekilde düşünmüyorum. en azından benim de maddi konuda bir sıkıntım yok çok az belli bir miktar kendime yetecek kadar param var. Ancak az önce dediğim gibi para her zaman mutluluk vermiyor yada yalnızlığına çözüp olmuyor ben görmedim ki para ile mutlu olanı tabi paran varsa çebinde kimseye muhtaç olmuyorsun ancak bu yalnızlığına da çözüp olmuyor. Bunun için ben de kendine dost arayan zengin bayanlar ilanını açmak istedim.

Ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak dediğim gibi yanlış bir evlilik miş benim için çünkü sırf rahat etmek için evlenen veya bu amaçla yaklaşan insanlar çok oluyor. Bu erkekde de olsun bayan da da olsun bu durum bu şekilde. Erkek iseniz arkadaşlarınız dostlarınız yada eşiniz size paranız için yaklaşıyor bayan iseniz de bu durum bu şekilde . Ben de buna en azından kendi açımdan bir çözüp olacağını düşündüğüm için de kendine dost arayan zengin bayanlar şeklinde dost olabileceğim arkadaşlık kurabileceğim gerçekten bu düşünceyle yaklaşan bir bayan arkadaş arıyorum en azından bu şekilde ararsam gerçekten belki dost olabileceğim birbirimizi anlayabileceğimiz bir bayan arkadaş bulurum diye bu ilanı açmak istedim.

Yaşım 33 bekar çalışan dürüst saygılı bakımlı kendine bakan ve yalnız yaşayan bir beyim. Aradığım tek şey gerçekten dostluk kurabileceğim arkadaşlık kurabileceğim birbirimizi anlayabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı yaşıma yakın birbirimizi anlayabileceğimiz arkadaşlık dostluk kurmak isteyen veya düşünen ve kendine dost arayan zengin bayanlar ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.