Karaman Arkadaş Arayan Dul Var
Başlık: Karaman Arkadaş Arayan Dul Var
Ekleme Tarihi: 2022-09-15

Merhabalar ben Karaman da yaşayan dul bir bayanım.Daha önce bir evlilik yaptım ama bazı şartlardan dolayı ayrıldık. Bu durumda da bende arkadaş edinmek sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek istediğimden dolayı Karaman arkadaş arayan dul var diye kendimi açıklayıcı bir ilan açmak ve kendimi açıklamak tanıtmak istedim.

Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Dediğim gibi daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım.Karaman da yalnız başına yaşayan bekar bir bayanım.Benim için de ne kadar zor olsa da benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen arkadaşlık aramak isteyen bir bayan olarak Karaman arkadaş arayan dul var diye bu ilanı açmak istedim. Ben dürüst saygılı samimi nazik bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Benim istediğim arkadaş aramak şu zamanlarda benim gibi düşünen beni anlayan dinleyen bir arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak arkadaşlık aramak isteyen bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Benim istediğim arkadaşlık kurmak sohbet etmek ve olursa ileriye doğru ciddi düşünmek ve ciddi düşünebileceğim bir bey arıyorum. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 34 bekar dürüst saygılı bir bayanım.

Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek veya ileriye doğru ciddi düşünen bir bey arıyorum. Bunun için de karaman arkadaş arayan dul var diye ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim gibi arkadaş arayan veya ciddi bir ilişki arayan ve bu amaç doğrultusunda arkadaşlık kurmak ciddi bir ilişki düşünmek isteyen beylerin cevaplarını beklerim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bey olması benim için önemlidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.