Başlık: Kahramanmaraş Zengin Dul Bayan Arkadaş
Ekleme Tarihi: 2022-11-21

Kahramanmaraş zengin dul bayan arkadaş kategorisi tüm diğer dul arkadaş kategorilerinde de olduğu gibi ziyaretçilerin eksiksiz olarak tüm ilan ve ilan yanıtlarına erişebildikleri, kendi ilanlarını ekleyebildikleri ya da mevcut ilanlara yanıtlar yazarak ilan sahipleri ile iletişim kurabildikleri bir ilan kategorisidir. Kahramanmaraş zengin dul bayan arkadaş kategorisinde zengin dul bayan arayan bay ziyaretçilerimiz ile erkek arkadaş arayan zengin dul bayanların ilanlarını içermektedir.

Kahramanmaraş zengin dul bayan arkadaş bir dul arkadaş kategoirisi olarak tüm site genelinde olduğu gibi kolay arkadaş kategorileri arasında yer almaktadır. Dul arkadaş sitesi ziyaretçilerin tüm ilanlara ve ilan yanıtlarına erişebildikleri, kendi ilanlarını oluşturabildikleri ya da ilanlara yanıtlar yazarak ilan sahipleri ile iletişim kurabildikleri bir kolay arkadaşlık sitesidir. Tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir açık arkadaşlık dizini olan durl arkadaş bu özellikleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Kahramanmaraş zengin dul bayan arkadaş kategorisi altında verilmiş olan ilan ve ilan yanıtları içerikleri itibari ile rencide edici, aşağılayıcı vb içerikler barındırması halinde dul arkadaş sitesi standartları gereği asla onaylanmaz ve yayına alınmaz. Diğer yandan Kahramanmaraş zengin dul bayan arkadaş kategorisi altında verilen ilan ve ilan yanıtları içersinde kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerin bulunması halinde ziyaretçi güvenliği nedeni ile asla onaylanmaz ve yayına alınmazlar. Lütfen site kurallarına uyalım …

10 Yorum

  1. Merhaba nasılsın ben Osman Kahramanmaraş merkezde oturuyorum yaş 30 boy 180 kilo 60 ince uzun boylu beyaztenliyim bekarım ailemle yaşıyorum üniversite mezunuyum ciddi arkadaşlık arıyorum sitede ilanını gördüm istersen tanışalım görüşerim.

  2. slm ali istersen arkadaş oluruz tanışırız mutlu günler geçiririz tanışmak isterim mümkünse sende istersen

  3. Slm bayanlar yaşım 33 boyum 175 kilom 79 zevkine düşkün bayanlar sıcak kanlı dul temizle önem veren bayanlar zenginlik nedirki önemli olan gönül zenginliği olsun yeter para için olmaz olgun bayanlar yaş fark etmez dürüst olması yeterli yeter ki güvenim ben k maraşlı yım

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.