Japonya Arkadaşlık Sitesi
Başlık: Japonya Arkadaşlık Sitesi
Ekleme Tarihi: 2023-01-21

İyi günler ben yakın zamanda Japonya ya gidecek olan bir bayanım. Aslında hem orayı gezmek için hem de yabancı dil eğitimi almak için geleceğim ancak tabi yalnız tek başına olan bir bayan için bazı endişelerim var bu konuda sonuçta hiç bilmediğin tanımadığın dilini adetlerini bilmediğin bir yere gideceksin ve yalnız olacaksın bu konuda bazı endişelerim var işte bende bu nedenden dolayı aklıma Japonya arkadaşlık sitesi bakmak geldi ve eğer buralar da kendime arkadaş bulabilirsem oraya geldiğimde bana yardımcı olabilecek olan ve arkadaşlık kurmak isteyecek olan arkadaşlar bulabilirlim diye düşündüm.

Ve bunun için de Japonya arkadaşlık sitesi ilanını bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 24 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Ben yakın zamanda japonya ya geleceğim ama hiçbir yer bilmiyorum ve buda yetmez gibi dil hiçbir şey yok ufak tefek az çok konuşabiliyorum yada bazı kelimeleri anlayabiliyorum bunun haricinde pek fazla bilmiyorum zaten bu yüzden gelmeyi düşünüyorum hem de merak ettiğim ve sevdiğim bir yer. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı arkadaş canlısı bir bayanım. Maddi bir beklentim yok bu şekilde bir bayan değilim ben im amacım Japonya da yaşayan ve arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. En azından oraya geldiğimde bana yardımcı olacak manevi olarak yardımcı olacak en azından alışana kadar benimle arkadaşlık kuracak bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.

Amacım bu beni anlayan ve bu şekilde arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bayan veya erkek olabilir ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim. Japonya arkadaşlık sitesi ilanlarına bu yüzden baktım ve en iyisi kendim ilan açmak diye düşündüm. Japonya da yaşayan ve yardımcı olabilecek oraya gelmeden önce tanışmak ve konuşmak isterim. Eğer ilgilenen arkadaşlar varsa cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.