Japonya Arkadaşlık Siteleri
Başlık: Japonya Arkadaşlık Siteleri
Ekleme Tarihi: 2023-01-22

Merhabalar ben Japonya da yaşayan bekar bir bayanım. Aslında ne kadar japonya da yaşamış olsam da Japonya arkadaşlık siteleri baktığımda pek kendime uygun bir arkadaş bulamadım bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açıp kendimi tanıtmak ve açıklamak istedim.Ben japonya ya geleli bir kaç yıl oldu. Tabi arada sırada özellikle tatillerde ailemi görmeye geliyorum Türkiye ye.

Ancak ne kadar olsa da yalnız bir bayanım. Özellikle tanımadığın yabancı bir ülkede tek olmak gerçekten zor bir şey. Ancak zamanla alıştım ilk başlarda ki gibi zorluk çekmesem de zamanla insan alışıyor. Benim Japonya arkadaşlık siteleri bakma nedenim arkadaş edinmek en azından boş vakitlerim de biraz kendime zaman ayırmak ve sohbet edecek bir arkadaş bulabilmek için bu sitelere baktım ancak pek bulamadım. Ve bunun için uzakta olsa görüşemeyecek olsak da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaşım 29 bekar çalışan Japonya da yaşayan bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bir bayanım.Maddi konuda bir sıkıntım yok daha önce hiç evlilik yapmadım. Benim amacım buraya ilan açma nedenim arkadaş edinmek sohbet etmek yalnızlığımdan dolayı arkadaş edinmek ve biraz kendime zaman ayırarak yeni insanlarla tanışmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Benim gibi arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen arkadaşlar arıyorum.

Yaşı 25-35 arası olabilir. Japonyada yaşayan benim gibi yada Türkiye de yaşayan da olabilir. Arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak yeni insanlarla tanışmak isteyen bayan veya erkek arkadaşlar arıyorum. İlgilenen yada Japonya arkadaşlık siteleri bakan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Benim için önemli olan dürüst saygı ve güvendir. Hayatımda bunlara dikkat ederim ve arkadaşlıktan da aradığım bunlar demek isterim ki sonradan yanlış anlaşılmalar olsun istemiyorum ilgilen arkadaşların cevaplarını beklerim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.