Japon Arkadaşlık Uygulamaları
Başlık: Japon Arkadaşlık Uygulamaları
Ekleme Tarihi: 2023-01-23

Aslında nerede yaşadığının pek bir önemi yok bence. Ama yine de bazen insan yeni kişilerle tanışmak arkadaşlık kurmak istemekte. Bu uzak veya yakın farketmez. Ve bende Japon arkadaşlık uygulamaları merak salmıştım. Aslında Japonya olsun japonlar olsun çok merak ettiğim bir ülke ve gitmek istediğim bir yer.

Bu yüzden de ilk önce oranın dilini öğrenmem gerek diye düşünerek Japon arkadaşlık uygulamaları bakmak istedim. Ancak aradığım sonucu pek bulamadım. Çünkü pek istediğim gibi gitmedi.Bu nedenden dolayı bende orada yaşayan ama bizim dilimizi bilen aynı zamanda da Japonca bilen bir arkadaş aramak için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 24 bekar çalışan aynı zamanda okuyan bir bayanım.Okumak derken de yabancı dil okuyorum. Tahmin edebileceğiniz gibi Japonca ders alıyorum. Ancak ne kadar ders alırsam alayım yine de pratik yapmak gerekiyor. VE bende pratik yapmak için orada yaşayan ve arkadaşlık kurmak isteyen bir arkadaş aradığım için bu ilanımı açmak istedim. Eğer olursa ilgilenen sevinirim.

Bayan veya erkek fark etmez. Dürüst saygılı arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak isteyen ve bana yardım edecek biraz benimle pratik yapacak Japonca konuşacak bir arkadaş arıyorum. Buraya yazmadan önce Japon arkadaşlık uygulamaları baktım ancak pek istediğim gibi olmadı bunun için de bu arkadaşlık sitesi daha uygun geldi. Ve ilan açmadan önce de benim gibi başka ilan açanları görünce belki burada hem arkadaş edinirim hem de yardımcı olacak arkadaş bulurum düşüncesi ile bunu açmak istedim. İlgilenen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.