Başlık: İzmir Facebook Telefon Arkadaşı Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-09-13

İzmir facebook telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi ile İzmir ve çevresinden facebook telefon arkadaşı arayan bayanlar ile İzmir ve çevresinden bayan telefon arkadaşı arayan bay ziyaretçilerimizin ilanları ile ilan yanıtları yer almaktadır. Tüm sadece arkadaşız kategorilerinde olduğu gibi bu kategoride de her ziyaretçi eksiksiz olarak İzmir facebook telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi ilanları ve yanıtlarına erişebilirler, kendi ilanlarını oluşturabilirler ya da ilanları yanıtlayarak ileti sahipleri ile iletişim kurabilirler.

Sadece arkadaşız tüm kategorileri ile her ziyaretçiye ilan ve ilan yanıtlarına eksiksiz erişim, kendi ilanını oluşturabilme ya da ilanları yanıtlayarak ileti sahipleri ile iletişim kurabilme imkanı tanıyan bir kolay arkadaşlık sitesidir. Bu yönleri ile benzerlerinden ayrılan sadece arkadaşız site işlevleri için ziyaretçilerine herhangi bir üyelik ya da ücretlendirme dayatmamaktadır.

İzmir facebook telefon arkadaşı arayan bayanlar kategorisi altında verdiğiniz ilan ve ilan yanıtları sistem tarafından anında onaylanarak yayına alınır ve ileti sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam eder. Ancak içeriğinde rencide edici ifadelerin yer aldığı ilan ve ilan yanıtları sadece arkadaşız standartları gereği asla onaylanmamaktadır. Diğer yandan içeriğinde kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilan ve ilan yanıtları ileti sahibi güvenliği nedeniyle asla onaylanmaz ve yayına alınmaz.

1 Yorum

  1. Slm ben Bekir yaş 45 esmer yeşil gözlü 1 69 boy 65 klo bekar yani dulum bana uygun Olgun bayanların mesajlarını bekliyorum benim için yaş sınırı yok önemli olan güzel bir arkadaşlık dostluklar kurmak istiyorum tabiki güven olmazsa olmazıdır İzmirliler tercihimdir mesajlarını bekliyorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.