Başlık: İzmir Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-12-31

Bu kategoride izmir erkek arkadaş arayan bayanların ilenları ve bu ilanlara verilen iletişim istekleri yer almaktadır. Sende izmir de yaşayan ve erkek arkadaş arayan bir bayansan bu kategoride ilan verebilir ya da bayan arkadaş arayan izmirli bir ziyaretçimiz isen yine bu kategori altında yer alan bayan ilenlarına cevap yolu ile iletişim isteğinde bulunabilirsin. İstersen kendine uygun bayanı kendi ilanında anlatabilirsin.

Bayan arkadaşlık sitesi size ağit hiçbir özel kimlik bilgisini talep etmeksizin ilanlarınızı özgürce yayınlayabileceğiniz bir platformdur. Sende üyelik vb hiçbir özel uygulama gerektirmeksizin hayalındeki kız arkadaşa bu ilanlar ile ulaşabilirsin.

Telefon numarası gibi bilgileriniz yayınlamak istemeyen ziyaretçilerimiz bu bilgilerini ilana ulaşan ziyaretçilere gönderebilmek için mail adresi isteyebilir, bu mail adresine telefon numaralarını gönderebilirler.

4 Yorum

  1. Seyyahat edebilecek,tatile çıkabilecek bayan arkadaş arıyorum,araba kullananlar tercihtir.Saygılar.

  2. Merhabalar istanbuldan Sinan ben 26 yaş 1.85 boy renkli gözlü gamzeli.. Sadece istanbuldan kızlar whatsap dan bekliyorum Haydi kızlar bekliyorum..

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.