Başlık: İstanbul Erkek Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-12-30

İstanbul genelinde erkek arayan bayanlar bu sayfada hende ücretsiz iletişim bilgileri ile. Tamamen ücretsiz olarak sende yorum yolu ile ne şekilde bir erkek aradığını ya da ne şekilde bir bayan aradığını detayları ile anlatarak, son olarak ne yolla iletişim kuracağını belirt ücretsiz olarak istanbul da erkek arayan bayanlar ile iletişim kur. Sitemiz üzerinde herhangi bir diretme, kişisel kimlik bilgisi vs istenmediği gibi yorum yolu ile iletişim kurmak dışında herhangi bir yönlendirme de mevcut değildir.

Şimdi arkadaş arama ya da iletişim kurma talepleri Bayan Arkadaşlık Sitesi ile hem çok daha kolay hemde ücretsiz. Sende sana uygun olan bayan arkadaşı ya da erkek arkadaşı anlat, sende kendini sana uygun gören biri ile arkadaşlık kur kolayca. Yorum ve anlatımlarınızda seviyeyi bozmadan taleplerinizi eklemenizi rica ediyoruz. Aksi durumlarda yorum silinecektir.

5 Yorum

  1. Merhaba ben cansu 30 yaşındayım. Kendine güvenen yaşı yaşıma bıyu boyuma huyu huyuma erkek arkadaş arıyotum. İstanbul içi olursa ayrıca sevinirim.

  2. Merhabalar istanbuldan Sinan ben 26 yaş 1.85 boy renkli gözlü gamzeli.. Sadece istanbuldan kızlar whatsap dan Yazarsanız bekliyorum

  3. Merhabalar istanbuldan Sinan ben 26 yaş 1.85 boy renkli gözlü gamzeli.. Sadece istanbuldan kızlar whatsap dan bekliyorum

  4. Mrhb sinem hanim ben istanbul avrupayakasindan yasim.33 sizinle tanismak isterim tabi sizcede uygunsa tel meil

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.