Isparta Dul Bayanlar
Başlık: Isparta Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-08-07

Merhabalar ben Isparta da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Uzun zamandır takip ediyordum bu arkadaşlık sitesini ancak bir türlü kısmet olup da kendi ilanımı açmamıştım. Ve şimdi açınca da kendimi size tanıtmak ve biraz olsun açıklamak isterim. Ben ciddi düşünen ileriye doğru evlilik düşünen hayatı ciddiye alan ve artık mutlu huzurlu bir aile kurmak isteyen bir beyim. Bunun için zaten Isparta dul bayanlar ilanını açmak istedim.

Yaşım 49 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Isparta da yaşıyorum. İşim ve maddi gelirim çok şükür iyi bir sıkıntım yok.Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik ve anlayışlı bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte yaşıyor. Bazen anlaşamazsın ve boşanırsın ve bizim ki de bu şekilde oldu. Anlaşamadık ve ayrıldık. Ondan sonra tekrar evlilik düşünmedim. 8 senedir bekarım. Ancak artık bende etrafıma yaşıtlarıma baktıkça imrenir oldum. Evlerine mutlu huzurla giden arkadaşlarımı gördükçe benim de bu şekilde bir ailem olsun istiyorum. Akşam olsa da işten eve isteyerek gelsem. Şuan çocuğum büyüdü o kadar küçük değil üniversiteye gidiyor ve yılın çoğu zamanını tek geçiriyorum. Ve eve bazen inanın gitmek dahi içimden gelmiyor. Sessiz soğuk bir ev olarak geliyor bana. Evi ısıtan evi ev yapan bence hayatında ki değer verdiğin sevdiğin kadındır. Ve bende sevebileceğim değer verebileceğim güvenebileceğim bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı Isparta dul bayanlar ilanını açmak istedim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur.Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan bir beyim. Ben de artık eve geldiğimde bir güler yüz istiyorum çok bir şey de istemiyorum. Mutlu huzurlu bir aile kurmak eşimin yanında mutlu olmak huzurlu olmak istiyorum. Birbirimizi anlayacak dinleyecek akşam geldiğinde işten yorgunluğumu atarak sohbet edebileceğim beni anlayacak birbirimizi anlayabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Isparta da yaşamayı düşünüyorum evlendikten sonra. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Bu nedenden dolayı Isparta da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur.

Dürüst, saygılı, evine ailesine düşkün ev ve aile kurmak isteyen ciddi düşünen evlilik düşünen tekrar şansını denemek isteyen yaşı 40-49 arası bayan arkadaş arıyorum. Evine eşine ailesine bağlı sorumluklarını bilen bir bayan arkadaş olmalı. Ben çalışmasını istemem ancak kendi isterse de düşünür ve anlaşırız eğer yine de isterse engel olmam saygı duyar ve destek olurum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Gerçekten bir yuva kurmak isteyen hayatında benim gibi artık huzuru ve mutluluğu arayan ve evinin ailenin kıymetini bilen bir bayan arkadaş arıyorum. Umarım benim gibi düşünen ve hayata benim gibi bakan aynı düşüncede olduğum ve Isparta dul bayanlar ilanıma cevap verecek ciddi düşünen ve Isparta da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş bulabilirim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.