Isparta Dul Bayan
Başlık: Isparta Dul Bayan
Ekleme Tarihi: 2023-07-21

İyi günler ben Isparta’da yaşayan dul bir bayanım. Gerçekten hayatta sosyal yaşantıda da dul olmak dul demek insanların toplumun gözünde çok zor oluyor. İnsanlardan kendini soyutlamak gerekiyor. Ve bende kendimi artık soyutladım. Çünkü bıktım ve yoruldum insanların gözünde bu izlenime girmekten.İşte kendimi arkadaşlık sitelerine bakar iken buldum ve bu arkadaşlık sitesine Isparta dul bayan ilanını açmak istedim.

Aslında kim ister ki yuvası yıkılsın ailesi dağılsın dağılmasın diye uğraşırsın yıkılmasın diye uğraşırsın ancak yine olacağı olunca engel olmazsın ve ayrılırsın. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve onunla birlikte elimden geldiğince iyi ilgilenerek güzel yetiştirmeye çalışıyorum. Bu nedenle kimse anlamaz sadece kendi çıkarlarını gözetir bayan ise dul bu der erkek ise başka amaçlar için yaklaşır ve durum böyle olunca da ben de artık kendimi soyutladım. Tek varlığım yaşama sebebim çocuğum oldu ve kendimi ona adadım. Ama inanın tek başına bir çocuk yetiştirmek hele dul olarak yetiştirmek çok zor ve aslında evlenmeyi bir daha düşünmüyordum. Ancak kendimi o kadar yalnız hisseder oldum ve hayattan o kadar çok yoruldum ki bu nedenden dolayı evlenmeye karar verdim.İşte bu nedenle evlenmek isteyen ciddi olan bir yuva aile kurmayı amaçlayan Isparta dul bayan ilanını açmak istedim. Ve bana çok mantıklı geldi. Dürüst, saygılı, sadık, samimi, sıcak kanlı, çalışkan ve kendi ayakları üstünde duran ailesine evine sadık sahip çıkan ve ailesi evi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Çalışıyorum ve. Evlendikten sonra anlaşabildiğimiz takdirde Isparta veya başka bir yerde de yaşayabilirim. Maddi amaçlar için burada değilim gerçekten amacım evlilik ve bu düşünceyle burada bulunmaktayım. Yaşım 39 çalışan bir bayanım.

Bir beyde aradığım özellikler çok büyük şeyler değil. Öncelikle dürüst, saygılı, sadık, kibar, nazik bir bey olması benim için önemli.Kadına evine değer veren ve önemseyen bir bey olması benim için önemlidir. Yaşı 39-48 arası olabilir. Evine ailesine sahip çıkan ailesi işle vakit geçirmeyi seven bir bey olması benim için önemli. Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ve gerçekten niyeti evlilik olan beylerin yazmasını isterim. İlgilenen beylerin Isparta dul bayan ilanıma cevap vermesini bekleyeceğim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.