Isparta Dul Bayan Arıyorum
Başlık: Isparta Dul Bayan Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2022-12-28

Merhabalar ben Isparta’da yaşıyorum. 48 yaşında bekar bir beyim. Daha önce kısa süreli bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Ve bu evliliğe yani evlendiğim bayana aşırı bir önem değer veriyordum ve olmayınca olmuyor bazen. Ve ayrılık kararı aldıktan sonra hayatıma uzun bir süre hatta baya uzun bir süre kimseyi sokmadım. Ve işte bu nedenden dolayı bir arkadaşlık sitesinde kendime Isparta dul bayan arıyorum ve bu ilanı açmak istedim.

Bazen bir insan yada benim gibi yalnız olan bir insan bir kişi tahminen benimle aynı şeyi hisseder. Bazen öyle yalnız hissedersin ki kendini ne sesini duyan vardır. Nede sessizliğinden anlayan. Etrafında seni anlayan bir kişi bulamazsın. Ve seni sessizliğinden de anlayan yoktur.Ne yapacağına nasıl olacağına bir türlü düzgün karar veremezsin. Benim hayatımda ki en büyük hata kendimi düşünmeden doğru olacağını yada olmayacağını düşünmeden birisine bana hiçbir sebep vermeden sorgulamadan sorgusuz sualsiz güvenmem sonuç büyük bir hayal kırıklığı büyük bir yanlış yaptığıma karar verdim. Ve şimdi hatta uzun bir süre kendimi toplayamadım. Ve işte bu nedenden dolayı kendimi bir arkadaşlık sitesinde veya bu arkadaşlık sitesinde kendime Isparta dul bayan arıyorum ilanını açmak çok mantıklı geldi. Dürüst, saygılı, kibar, samimi, anlayışlı, nazik, kadına değer veren ve bir aile kurmayı bir sıcak yuva kurmayı isteyen bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Çalışıyorum ve kendi işim ve evim var. Maddi yönden bir sıkıntım yok çok şükür.

Tek sebebim ne şeyim yalnızlığım artık bende etrafıma baktıkça sıcak yuvayı huzurlu mutlu bir yuvada yaşayan kişilere imrenir oldum. Ve bende artık hayatımda sıcak bir yuva huzurlu mutlu bir yuva kurmak istiyorum. Aradığım bayan evlenmiş ayrılmış ve bekar olabilir. Çocuğu da olabilir. Isparta ‘da yaşamak istemesi veya yaşayan bir bayan olması benim için önemli.Yaşı 40-48 arası olabilir. Tek istediğim bir bayanda aradığım bayanda ailesine evine düşkün dürüst samimi olması ve ailesi ile mutlu olacak benim gibi sıcak bir yuva kurmak ve sıcak bir aile ortamı isteyen bir Isparta dul bayan arıyorum kendime. İlgilenen bayanların mesajlarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.