Iğdır Dul Bayan
Başlık: Iğdır Dul Bayan
Ekleme Tarihi: 2023-07-20

Merhabalar ben Iğdır’da yaşayan bekar yalnız yaşayan çalışan bir bayanım. Yaşım 39 daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte yaşıyor.İlk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açıyorum veya kayıt oluyorum. Bunu açıklamak istememin sebebi kendimi açıklamak ve bana yazacak olan beylerin bilmesi için Iğdır dul bayan ilanını açmak istedim.

Aslında gerçekten bu şekilde bir durum yoktu aklımda ancak son zamanlarda yaşanan durumlardan dolayı zaten dul bir bayan olmak gerçekten zor insanların çevrenin sana bakış açısı farklı oluyor ve bu nedenden dolayı pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok işinden evine çocuğuyla ilgilenen ve onun mutluluğu için uğraşan bir bayanım. Yani pek bir sosyal çevrem yok. Bende artık istemiyorum. Bende artık insanların yanlış amaçlar için yaklaşmasından kendi çıkarları için yaklaşmasından bıktım ve güvenim kalmadı. Ve işte bu nedenden dolayı buraya aklıma arkadaşlık siteleri geldi ve kendime en uygun bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya Iğdır dul bayan ilanını açmak istedim. Dürüst, sadık, samimi, saygılı, sıcak kanlı bir bayanım.Ailesine düşkün ailesine özenen ailesi ile vakit geçirmeyi seven ve ailesine değer veren aileye kıymet veren bir bayanım. Maddi amaçlar için burada değilim. Gerçekten amacım hayatımda bana evine ailesine değer verecek kıymet veren bir bey bulabilmek ve sıcak bir aile yuva kurmak için burada bulunmaktayım. Bakımlı bir bayanım. Çalışarak kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Taşına bilirim illa evleneceğim kişi Iğdır’da yaşaması gerekmiyor.

Aradığım bey bakımlı, saygılı, dürüst, aileye önem veren değer veren ve ne istediğini bilen bir bey olması benim için önemli. Ve maddi konuda bir şey söylemek istemiyorum kendisini bilen bir bey bu konuda ne karar vereceğini bilir. Bu benim için yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun yada engel teşkil etmiyor. Gece hayatı olmasını ve kötü bir alışkanlığı olmasını istemem. Yaşı 39-45 arası olabilir. Eşine ailesine karşı samimi dürüst olacak ve amacı gerçekten evlilik olan ve kendine Iğdır dul bayan arayan beylerin mesajlarını beklerim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.