Iğdır Dul Bayan Numaraları
Başlık: Iğdır Dul Bayan Numaraları
Ekleme Tarihi: 2022-12-29

Aslında ben de kendi ilanımı bırakmak istediğimden dolayı kendime uygun bir site arıyordum. Ve bunun için bu arkadaşlık sitesini buldum. Aslında benim ilan açma sebebim arkadaşlık olsa da bu arkadaşlığı telefon üzerinden yürütmek istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. Ve Iğdır dul bayan numaraları ilanını buraya açmak istedim.

Aslında arayan yada bakan kişiler bilir ki bir sürü bayan arkadaşların numaraları çıkmak da nette karşımıza. Ancak her biri doğru olmamakla birlikte insanları kandıran bir sürü veya sahte çıkan bir sürü numara bulunmakta ben de bu ilanı açmadan önce bu şekilde bir arama yaptım nette. Ve bulamayınca bu arkadaşlık sitesine Iğdır dul bayan numaraları ilanını açmak da bulunmaktayım. Biraz sizlere kendimi tanıtayım. Yaşım 39 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı ve boşandık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ve çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Amacım maddi bir beklenti değil. Bu yüzden bu şekilde tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Gerçekten günlük hayatta dul olmak çok zor. İnsanların sana karşı bakış açısı farklı olabiliyor. Ve bende artık insanlardan uzaklaştığım için ve pek sosyal bir hayatım olmadığından dolayı bu arkadaşlık sitesine yeni arkadaşları bulmak için sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim arkadaşlar bulmak için ilan açmak istedim.Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık telefondan konuşmak sohbet etmek tanışmak çünkü yazmak bana göre değil. Bir insanı ses tonundan daha iyi anlayabilirsin ne demek istediğini. Ancak yazarak onun ne demek istediğini tam anlayamazsın en azından ben bu şekilde düşünüyorum.

Bu ilanı açma sebebim de nette bakınca bir sürü sahte numaralar çıkmakta karşına belki bu ilanı açarsam konuşmak tanışmak isteyen benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen arkadaşlar vardır düşüncesi ile Iğdır dul bayan numaraları ilanını açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, bayan veya erkek fark etmez konuşmak isteyen arkadaşlık yapmak isteyen seviyeli bir arkadaşlık kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.