İçerik Ekle

Bu sayfada sizde kolayca kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz. Unutmayınızın ilanlarınız site kurallarına aykırı bir şekilde hazırlanması halinde yayınlanması mümkün olmayacaktır.

Uyarılar ve Öneriler

-> İlanlarınız bu sayfada listelenmez. Otomatik olarak belirlediğiniz il kategorisi altında listelenmeye alınır.

->İlanınıza ulaşmak için; ilanınızda belirtmiş olduğunuz başlığa ilişkin bir kaç kelimeyi arama kısmında aratabilir ya da ilgili il kategorisi altında kontrol edebilirsiniz.

->İlan düzenleme ya da kaldırma işlemleri için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. İlanınızda kullandığınız e-posta adresi ile düzenleme ya da kaldırma talebinde yer alan e-posta adresi aynı ise işleminiz 24 saat içinde gerçekleşmiş olacaktır.

->Resimli ilan eklemek için ilan ekleme kısmında belirttiğiniz e-posta adresinin güncel facebook e-posta adresiniz ile aynı olması yeterlidir.

-> Lütfen ilan eklemeden önce “SSS” sayfamızı okuyunuz. İlanlara ilişkin şartlar ve onay süreci bu sayfada soru cevap şeklinde verilmektedir. Aklınıza takılan sorular bu sayfada yok ise iletişim sayfamızı kullanınız.

-> Eklemiş olduğunuz ilanlarda e-posta adresiniz size ait olan tek iletişim bilgisidir ve açık olarak yayınlanmaz.

->İlanlarınızda sitemiz sizden ek özel bilgiler istemez. İyi niyetle de olsa kötüye kullanımı mümkün olacak bilgiler eklemeyiniz. İlanlarınızın tüm ziyaretçiler tarafından tamamen okunabileceğini unutmayınız. Bu uyarıya rağmen kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel bilgilerinin yer aldığı ilanlar ön onay sürecinden geçmez ya da düzenli kontrollerde rastlanır ise yayından kaldırılır.


Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ekle

2+8=