Hakkari'de Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Hakkari’de Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-09-06

Merhabalar ben Hakkari de yaşayan bekar bir beyim. Ben dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Benim istediğim aslında hakkari’de arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuk sahibiyim. Amacım evlilik düşünen bir beyim. Ama önce tabi birbirimizi tanımak arkadaşlık kurmak birbirimizi anlamak da bir o kadar önemli benim için benim için bu kadar önemli olan şey bir insan birbirini tanımadan önce evlilik kararı vermek biraz saçma olur diye düşünüyorum.

İşte bunun için ben de önce tanışa bileceğim arkadaşlık kurabileceğim.Birbirimizi tanıya bileceğimiz ve bu tanışma ile birlikte evlilik düşünebileceğim evlilik bir yuva kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan bu durum karşısında hakkari’de arkadaş arayan bayanlar arıyorum.Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bekar bir beyim. Hakkari de yaşıyorum. Yaşım 41 bekar bir beyim. Benim için önemli olan evine ailesine düşkün ve evine ailesine tanışabileceğim evi ve ailesi ile ilgilenen bir yuva kurmak isteyen bir aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan evlilik düşünebileceğim bir aile kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.Evlendikten sonra Hakkari de yaşamayı düşünüyorum. Çünkü taşınmak gibi bir düşüncem yok. Burada kurulu bir düzenim var ve bunu bozup başka bir yerde yaşamak istemiyorum ve düşünmüyorum. Ben ailesine düşkün ailesini düşünen maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir beyim.

Benim gibi düşünen Hakkari de yaşamak isteyen veya yaşamayı düşünen ve hakkari’de arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir veya bekar olabilir. Benim gibi evlilik düşünen ve yuva kurmak düzenli bir aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 35-41 arası olan evlilik isteyen evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Aile kurmak isteyen sevgi ve saygı ile bir evlilik kurmak isteyen ve bu amaçla tanışmak isteyen arkadaşlık kurmak isteyen bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.