Gümüşhane Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Gümüşhane Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-02-28

Merhabalar ben Gümüşhane de yaşayan bekar bir bayanım. Arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak tanışmak istediğim için ben de bu gibi bir arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Arkadaşlık kurmak tanışmak bir arkadaşla konuşmak istediğim için bu arkadaşlık ilanını açmak istedim. Benim gibi Gümüşhane arkadaş arayan bayanlar ilanıyla ilgilenen bir erkek arkadaş arıyorum.

Gümüşhane de bekar yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Bazen insanlar ayrılamaz ve ayrılmak zorunda kalır. Benim de hayatımda durum böyle oldu. Bazı nedenlerden ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı arkadaş canlısı evine ailesine düşkün sohbet etmeyi arkadaşlık kurmayı seven bir bayanım. Yaşım 35 bekarım. Eğlenmeyi seven hayatı seven bir bayanım. Benim gibi düşünen amacı arkadaşlık kurmak sohbet etmek olan ve Gümüşhane arkadaş arayan bayanlar kendisine bayan arkadaş araya sohbet edecek konuşacak arkadaş arayan erkek arkadaş arıyorum. Seviyeli sohbet edecek konuşacak tanışabileceğim bir arkadaş arıyorum.Arkadaşlık benim için önemlidir. Arkadaşlığa değer ve kıymet veren bir bayanım. Şu anlık aklımda ciddi bir ilişki yada ciddi bir şey düşünmüyorum. O yüzden ciddi düşünen bey olmaması benim için önemlidir. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ve bu gibi bir amaçla da yazmıyorum yada beklentim yok.

Benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen düşünen konuşmak seviyeli sohbet etmek isteyen kendisine Gümüşhane arkadaş arayan bayanlar arayan bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir. Benim için dürüstlük saygı güven önemlidir. Dürüst saygılı güvenilir olması ve kibar nazik olmasını isterim. Amacı arkadaşlık kurmak sohbet etmek konuşmak olan ve arkadaş arayan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.