Giresun Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Giresun Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-03-07

Merhabalar ben Giresun da yaşayan bekar bir beyim. Çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle birlikte yaşıyor. Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Yaşım 46 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst saygılı kibar nazik bir beyim. Benim istediğim aslında Giresun arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Konuşabileceğim sohbet edebileceğim ve ileriye doğru ciddi bir ilişki düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Daha önce bir evlilik yaptığımdan bahsettim. Ancak bu evliliğim olmadı. Benim istediğim hayatımı birlikte geçirebileceğim beni anlayan benim gibi evine ailesine bağlı evini ailesini her şeyden önce tutan evine sadık bir bayan arkadaş arıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ciddi bir ilişki düşünen bir beyim.Ama tabi önce birbirimizi tanımak anlamak gerçekten birbirimizi alışkanlıklarımızı birbirimize karşı uyumlu olum olmadığımızı anlamak gerekiyor. Ben evini ailesini düşünen ve evinden ailesi ile mutlu olan bir beyim. Evleneceğim bayan da bu şekilde olmasını isterim. Artık yaşımız geçiyor ve ben de beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olacak her şeyimi sıkılmadan anlatabileceğim sıkıntıda zor zamanlarımda bana sözleri ile destek olacak birbirimizi gerçekten anlayabileceğimiz bir Giresun arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Boşanalı aslında uzun zaman oldu.Ve boşandığımızdan beri evlilik düşünmedim. Sadece çocuğumu düzgün bir şekilde yetiştirmeye kendimi verdim. Ama artık o da büyüdü ve ben de beni anlayan bir bayanla birliktelik kurmak istiyorum.

Benim gibi düşünen hayata benim gibi bakan birbirimizi gerçekten anlayabileceğimiz değer verebileceğimiz evlilik düşünen Giresun da yaşamak isteyen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 40-46 olan bekar bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst saygılı kibar içten samimi bir bayan olması benim için önemli. Giresunda yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan olması önemli. Çünkü burada kurulu bir düzenim işim evim var ve bunu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Giresun arkadaş arayan bayanlar ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.